Producent drzwi Stolpaw zaprasza dystrybutorów na szkolenia

2012-04-10 15:13
Producent drzwi Stolpaw zaprasza dystrybutorów na szkolenia
Autor: brak danych

Stolpaw, producent drzwi zewnętrznych rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń dla dystrybutorów. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. jak wygląda produkcja stolarki drzwiowej, jakie są najnowsze trendy we wzornictwie oraz poznają techniki sprzedaży przydatne w rozmowach z klientami.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne bez tajemnic - szkolenia dla dystrybutorów drzwi Stolpaw

Producent stolarki drzwiowej firma Stolpaw rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń dedykowanych swoim dystrybutorom. Uczestnicy warsztatów, oprócz zapoznania się z najnowszą ofertą firmy, dowiedzą się między innymi jakie są obowiązujące trendy we wzorach i wykończeniach drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz zwiedzą zakład produkcyjny w Pawłowie. Cześć szkolenia poświęcona będzie technikom sprzedażowym i profesjonalnej obsłudze klienta. Organizatorzy są zdania, że zaproponowana formuła warsztatów okaże się pomocna w codziennej pracy dystrybutorów, szczególnie w kontaktach z klientami i pomocy im w wyborze stolarki budowlanej.

Szkolenia w firmie Stolpaw będą się odbywały do końca czerwca 2012 roku. Szczegółowych informacji udziela Tomasz Hebda, przedstawiciel handlowy Stolpaw, tel. 0 785 920 500, e-mail: tomaszhebda@stolpaw.com.pl lub biuro@stolpaw.com.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej