PIU Design - drzwi ukryte w ścianie

2015-07-16 15:52
drzwi aluminiowe pokojowe
Autor: PIU Design Drzwi oraz ściana w wykończeniu z corianu

PIU Design to drzwi wewnętrzne ukryte w ścianie, zlicowane z nią, bez widocznej ościeżnicy. Konstrukcja drzwi wewnętrznych, zarówno ościeżnica, jak i skrzydło drzwiowe, wykonana jest z aluminium. Powierzchnia skrzydła może być wykończona różnego typu materiałami, a ich wysokość sięgać nawet 300 cm.

Konstrukcja drzwi

Drzwi wewnętrzne PIU Design to drzwi aluminiowe, dzięki czemu są lekkie, wytrzymałe, nie paczą się i nie odkształcają. Maksymalna wysokość skrzydła może wynosić 300 cm i sięgać do samej linii sufitu. To właśnie konstrukcja aluminiowa o dużej sztywności umożliwia montaż wysokich skrzydeł. Ościeżnica drzwi ukryta jest w ścianie (murowanej lub z karton-gipsu).

drzwi aluminiowe wewnętrzne
Autor: PIU Design Aluminiowe drzwi wewnętrzne, zlicowane ze ścianą, mogą mieć wysokość do 300 cm i siegać linii sufitu

Drzwi ukryte w ścianie

Drzwi wewnętrzne można niemal dowolnie aranżować, według indywidualnego projektu, ponieważ oferowane są w wielu rodzajach wykończeń. Skrzydło drzwiowe można wykończyć m.in. szkłem, tapetą, betonem, kamieniem naturalnym, skórą, tkaniną, corianem, spiekiem kwarcowym czy dekoracyjnym szkłem lakierowanym typu lacobel lub po prostu farbą w wybranym kolorze z palety RAL. Wykończenie drzwi wewnętrznych tym samym rodzajem materiału co ścianę daje jednorodną stylistycznie powierzchnię, drzwi stają praktycznie niezauważalne, bowiem idealnie licują się ze ścianą.

drzwi wewnętrzne zlicowane ze ścianą
Autor: PIU Design Skrzydło drzwiowe oraz ściana wykończone betonem architektonicznym
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej