Panama Chrome – nowa tkanina do rolet wewnętrznych

2016-06-06 16:51
roleta okienna wewnętrzna
Autor: Hunter Douglas Roleta okienna z tkaniną Panama Chrome

Hunter Douglas wprowadza tkaninę do rolet okiennych Panama Chrome. Rolety okienne z nowo opracowaną tkaniną kontrolują dopływ światła i ciepła do wnętrza, a jednocześnie zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz.

Roleta okienna jest kombinacją włókna szklanego oraz PVC, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Panama Chrome wyróżnia się wartością odbicia promieniowania słonecznego na poziomie 75%. Jest to najwyższy wskaźnik spośród wszystkich materiałów przeznaczonych do wewnętrznych systemów kontroli przeciwsłonecznej. Każdy z pięciu dostępnych kolorów, łącznie z najjaśniejszymi, sklasyfikowany jest zgodnie z systemem BREEAM w kategorii „Glare Control 3” - najwyższej dla rolet wewnętrznych zachowujących dobrą widoczność. Wysoka klasa wynika ze specjalnej powłoki, którą pokryty jest materiał. Zapewnia ona przenikalność światła widzialnego na poziomie poniżej 2%, natomiast dzięki precyzyjnemu utrzymaniu stopnia otwartości tkaniny na poziomie OF= 3%, użytkownicy mają zapewnioną dobrą widoczność na zewnątrz.

Roleta okienna z tkaniną Panama Chrome polecana jest nie tylko do mieszkań, ale również do budynków biurowych czy szkół.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej