Panama Chrome – nowa tkanina do rolet wewnętrznych

2016-06-06 16:51
roleta okienna wewnętrzna
Autor: Hunter Douglas Roleta okienna z tkaniną Panama Chrome

Hunter Douglas wprowadza tkaninę do rolet okiennych Panama Chrome. Rolety okienne z nowo opracowaną tkaniną kontrolują dopływ światła i ciepła do wnętrza, a jednocześnie zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz.

Roleta okienna jest kombinacją włókna szklanego oraz PVC, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Panama Chrome wyróżnia się wartością odbicia promieniowania słonecznego na poziomie 75%. Jest to najwyższy wskaźnik spośród wszystkich materiałów przeznaczonych do wewnętrznych systemów kontroli przeciwsłonecznej. Każdy z pięciu dostępnych kolorów, łącznie z najjaśniejszymi, sklasyfikowany jest zgodnie z systemem BREEAM w kategorii „Glare Control 3” - najwyższej dla rolet wewnętrznych zachowujących dobrą widoczność. Wysoka klasa wynika ze specjalnej powłoki, którą pokryty jest materiał. Zapewnia ona przenikalność światła widzialnego na poziomie poniżej 2%, natomiast dzięki precyzyjnemu utrzymaniu stopnia otwartości tkaniny na poziomie OF= 3%, użytkownicy mają zapewnioną dobrą widoczność na zewnątrz.

Roleta okienna z tkaniną Panama Chrome polecana jest nie tylko do mieszkań, ale również do budynków biurowych czy szkół.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej