Okno typu F do dachu płaskiego

2014-04-08 14:26
okno do dachu płaskiego Fakro
Autor: Fakro Okno typu F - okno specjalnie zaprojektowane do dachu płaskiego

Okno typu F przeznaczone jest do montażu w dachu płaskim. Okno wyposażono w innowacyjny pakiet szybowy, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami energooszczędnymi – współczynnik przenikania ciepła okna może osiągnąć nawet 0,76 W/m²K. Okno F do dachu płaskiego to produkt Fakro.

Okno typu F do dachu płaskiego dostępne jest z trzyszybowym pakietem DU6 i czteroszybowym, pasywnym pakietem DU8. Współczynnik przenikania ciepła dla okna z pakietem DU8 wynosi U=0,76 W/m²K. Okno typu F do dachu płaskiego nadaje się więc do montażu w budynkach energooszczędnych i pasywnych (EN 12567-2).

Okno dachowe F produkowane jest w wymiarach 60x60 – 120x220 cm. Możliwość zamówienia okna w dowolnych wymiarach w tym zakresie umożliwia wymianę istniejących naświetli, które nie spełniają wymagań termoizolacyjnych. Profile okienne zostały tak zaprojektowane, aby nie ograniczały powierzchni przeszklenia doświetlającego pomieszczenia pod dachem płaskim (powierzchnia przeszklenia do 16% większa w porównaniu z tradycyjnymi oknami do dachów płaskich).
Okno może być otwierane elektrycznie (DEF), ręcznie (DMF) lub nieotwierane (DXF). Jego konstrukcja umożliwia montaż każdego typu akcesoriów przeciwsłonecznych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej