Okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI

2009-06-01 10:46
Biurowiec Redan w Łodzi
Autor: PPH Jezierski

Firma JEZIERSKI działa nieprzerwanie od 1984 roku, ciesząc się ugruntowaną pozycją i tradycją wysokiej jakości. Od 1992 roku skupiliśmy się na produkcji markowych okien i drzwi, z PVC jak i aluminium. Jesteśmy jedną z czołowych firm wykonujących fasady aluminiowe w Polsce.

Naszą sieć dealerską tworzy 250 punktów handlowych na terenie całego kraju. Nasi partnerzy handlowi służą radą i pomocą przy szerokim wachlarzu projektów architektonicznych, od standardowych po najbardziej wymagające.

Logo JEZIERSKI jest gwarancją najlepszej jakości - jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów okien w segmencie premium. W osiąganiu założonych celów wykorzystujemy skomputeryzowany system zarządzania produkcją oraz wypracowane procedury kontroli. Na sukces pracujemy zespołowo, przywiązując szczególną wagę do innowacyjności i jakości wyrobów.

Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych. Produkty marki JEZIERSKI to zaawansowane technologicznie materiały, nowoczesny proces produkcyjny i bezcenne doświadczenie pracowników. Na nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji.

Wysoka jakość to jednak nie wszystko. Idąc o krok dalej, skupiamy się również na charakterze i stylistyce naszych produktów. Technologia nie powinna ograniczać wyobraźni, tylko otwierać przed nią nowe możliwości. Tradycja czy modernizm, rozmach czy minimalizm - niezależnie od Twojej wizji, oferta firmy JEZIERSKI spełni Twoje marzenia.

OKNA z PVC

Okna z PVC stanowią fundament naszej produkcji od ponad 14 lat. Nasze innowacje są wzorem dla innych i stanowią wyznacznik najwyższej jakości. Do naszych sztandarowych produktów należą:

 • Okno Jezierski Exclusive

Ma najlepsze parametry termoizolacyjne, szczególnie w wersji z pakietem trzyszybowym U = 0,96 W/(m2K). Oparte na profilu 7-komorowym o specjalnie pogrubionych ściankach (szerokość profilu skrzydła - 90 mm). Innowacyjna technologia polega na zwiększeniu izolacyjności cieplnej profilu, szyby i ciepłej ramki, a zastosowana technologia aquablock dodatkowo poprawia szczelność okna. Zalecane przede wszystkim do domów pasywnych oraz energooszczędnych. Duży wybór kolorów, kształtów i rozmiarów pozwala odpowiednio dopasować je do architektury budynku. Dostępne również w wersji Duo Color- w innej okleinie od zewnątrz i od wewnątrz.

Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
Autor: PPH Jezierski Jezierski Exclusive

 • Okno Jezierski Elita Thermo
 • Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski

  Wielokrotnie nagradzany, profil Elita Thermo łączy estetykę okna drewnianego z praktycznością okna z PVC. Dzięki innowacyjnym technologiom termoizolacji osiąga współczynnik przenikania ciepła U = 1,28 W/(m2K). Harmonijny kształt i niepowtarzalna estetyka dają wyjątkowe możliwości architektoniczne. Dodatkowe elementy antywłamaniowe są doskonałym uzupełnieniem systemu bezpieczeństwa domu.

  Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski Profil Elita Thermo

 • Okno Jezierski Premium
 • Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski

  Tradycyjny, 5-komorowy profil Premium to klasyka w najlepszym wydaniu, oparta na sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych. Zapewnia bardzo dobrą izolacyjność termiczną oraz maksymalnie utrudnia włamanie. Pasuje do każdego projektu architektonicznego. Szczególnie zalecane w celu dodatkowego dosłonecznienia mieszkań.

  Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski Profil Premium

  OKNA ALUMINIOWE

  Dzięki swojej trwałości i sztywności, profile aluminiowe świetnie sprawdzają się do okien o dużych rozmiarach. Są szczególnie popularne w nowoczesnej architekturze, gdzie stawia się na przeszklenia: do basenów, ogrodów zimowych, efektownych salonów. Ze względu na swoją wytrzymałość bardzo dobrze sprawdzają się jako drzwi wejściowe do domów, biur, aptek itp.

  Wyróżnia je bardzo wysoka niezawodność oraz łatwość użytkowania.

  Minęły czasy, gdy okna aluminiowe oznaczały ograniczoną, surową stylistykę. Obecnie profile aluminiowe dostępne są w takich samych kolorach, co profile z PVC, również w okleinach drewnopodobnych.

  Do produkcji używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów firm Metalplast i Ponzio. Oferujemy wiele różnych wariantów szklenia, łącznie ze specjalnym szkłem o podwyższonej odporności na włamanie. Dysponujemy pełną ofertą dodatków drzwiowych (automaty zamykające, samozamykacze, itd.).

  Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski

  FASADY ALUMINIOWE

  Fasady aluminiowe to niewątpliwie synonim nowoczesnego piękna. Nie mają sobie równych przy konstrukcji elewacji dla ekskluzywnych budynków użyteczności publicznej, takich jak biurowce, banki czy hotele.

  Ale podbój przestrzeni wymaga solidnych fundamentów.

  Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy, terminowość, precyzyjna organizacja- to wszystko sprawia, że firma JEZIERSKI jest w czołówce wykonawców fasad aluminiowych w Polsce.

  Dysponujemy dedykowanym zespołem doświadczonych projektantów z kilkunastoletnią praktyką w konstruowaniu i realizacji fasad słupowo-ryglowych na dużych obiektach.

  Realizowaliśmy projekty dla większości dużych firm budowlanych w Polsce.

  Do naszych najciekawszych realizacji należą m.in.:

  Przestrzeń bez ograniczeń: okna z PVC i aluminium oraz fasady aluminiowe JEZIERSKI
  Autor: PPH Jezierski
  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Czytaj więcej