Okna VELUX z nowym modułem szklanym

2015-10-19 15:43
okno w dachu płaskim
Autor: VELUX Okno w dachu płaskim z nowym modułem szklanym

Najnowszą propozycją firmy VELUX jest moduł szklany do okien dachowych, przeznaczonych do montażu w dachu płaskim. Dzięki rozwiązaniu okno w dachu płaskim jest mniej widoczne od zewnątrz.

Matowa lub przezroczysta kopuła z akrylu lub poliwęglanu to dotychczasowa oferta do okien przeznaczonych do montażu w dachu płaskim. Nowym produktem jest płaski moduł szklany, wykonany ze szkła hartowanego grubości 4 mm i wykończony aluminiowymi profilami na krawędziach. Taka konstrukcja zabezpieczenia okna od zewnątrz sprawia, że staje się ono mniej widoczne od strony dachu i bardziej estetyczne. Moduł szklany przeznaczony jest nie tylko do nowych okien, ale umożliwia również wymianę osłony w zamontowanych już oknach dachowych.

Okno do dachu płaskiego wykończone szklanym modułem spełnia wszystkie parametry techniczne, jak izolacyjność cieplną czy 4., najwyższą klasę szczelności. Daje też możliwość instalacji elektrycznie sterowanej rolety okiennej. Dodatkową zaletą jest wyposażenie modułu szklanego w powłokę łatwozmywalną, dzięki której wszystkie zabrudzenia z okna dachowego spłukiwane są przez deszcz.

Moduł szklany można montować w oknach do płaskiego dachu w wersji nieotwieranej (VELUX CFP), otwieranej manualnie lub elektrycznie (VELUX CVP), w dachach o kątach nachylenia od 5 do 15º. Osłona dostępna jest w 8 rozmiarach, w szerokości od 60 do 120 cm. Cena w zestawie z oknem: od 2 560 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej