Okna Schüco w nowych metalicznych kolorach

2016-06-17 11:33
metaliczne kolory okien PVC
Autor: Schüco Kolory okien PVC w wykończeniu AutomotiveFinish

Firma Schüco poszerza kolorystykę powłok wykończeniowych AutomotiveFinish. Okna PVC dostępne są teraz w trzech nowych kolorach metalicznych: jasny szary, nasycony brąz oraz lśniąca czerń.

Do kolekcji kolorów powłok AutomotiveFinish, które przeznaczone są do okien PVC-U, dołączyły 3 kolory z połyskującymi drobinami: Light Silver, Metallic Black i Deep Bronze.

Powłoki Schüco AutomotiveFinish wyróżniają intensywne, głębokie, kolory, które uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pigmentów niwelujących absorpcję cieplną powierzchni. Okna PVC-U w ciemnych kolorach AutomotiveFinish nie nagrzewają się tak bardzo, a dzięki temu są odporniejsze na odkształcenia spowodowane wysoką temperaturą.
Zastosowane w technologii metalicznych powłok pigmenty są ponadto odporne na warunki atmosferyczne i długotrwałą ekspozycję na promienie UV czy kwaśne deszcze. Dzięki swojej trójwarstwowej budowie powłoki AutomotiveFinish nie tracą swojego nasycenia i połysku pod wpływem czyszczenia z użyciem środków chemicznych, nie ulegają ścieraniu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej