Okna Schüco w nowych metalicznych kolorach

2016-06-17 11:33
metaliczne kolory okien PVC
Autor: Schüco Kolory okien PVC w wykończeniu AutomotiveFinish

Firma Schüco poszerza kolorystykę powłok wykończeniowych AutomotiveFinish. Okna PVC dostępne są teraz w trzech nowych kolorach metalicznych: jasny szary, nasycony brąz oraz lśniąca czerń.

Do kolekcji kolorów powłok AutomotiveFinish, które przeznaczone są do okien PVC-U, dołączyły 3 kolory z połyskującymi drobinami: Light Silver, Metallic Black i Deep Bronze.

Powłoki Schüco AutomotiveFinish wyróżniają intensywne, głębokie, kolory, które uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pigmentów niwelujących absorpcję cieplną powierzchni. Okna PVC-U w ciemnych kolorach AutomotiveFinish nie nagrzewają się tak bardzo, a dzięki temu są odporniejsze na odkształcenia spowodowane wysoką temperaturą.
Zastosowane w technologii metalicznych powłok pigmenty są ponadto odporne na warunki atmosferyczne i długotrwałą ekspozycję na promienie UV czy kwaśne deszcze. Dzięki swojej trójwarstwowej budowie powłoki AutomotiveFinish nie tracą swojego nasycenia i połysku pod wpływem czyszczenia z użyciem środków chemicznych, nie ulegają ścieraniu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej