Okna PVC w kolorach metalicznych – technologia Schüco AutomotiveFinish

2015-07-13 15:12
kolory okien pvc
Autor: Schüco W technologii Schüco AutomotiveFinish oferowane są okna także w oryginalnych, odważnych kolorach

Schüco AutomotiveFinish to unikatowa technologia nanoszenia powłok wykończeniowych na stolarkę okienną z PVC-U. Powłoki te łączą w sobie zalety wysokiej jakości folii okiennych z estetyką uzyskiwaną w procesie lakierowania aluminium. W efekcie można otrzymać stolarkę okienną z PVC-U w kolorach metalicznych, odwzorujących aluminium.

Na czym polega technologia Schüco AutomotiveFinish?

Na specjalną warstwę nośną nakładany jest lakier bazowy, a następnie przezroczysta warstwa lakieru UV, który podkreśla kolor i nadaje jej metaliczny połysk.

Kolory okien

Stolarka okienna proponowana jest w 9 kolorach z palety RAL, w tym 3 modnych ostatnio odcieniach szarości: RAL 9006, RAL 9007 i RAL 140-M, a także ciemnym granacie RAL 630-M, brązach DB 703 i RAL 350-M oraz czerwonym RAL 450-M. Paletę kolorystyczną stolarki okiennej uzupełniają kolory polecane do wykańczania profili okiennych od wewnątrz, z wyczuwalną w dotyku teksturą: jasnobeżowy Cream Line oraz miedziany Copper Effect.

Zalety folii okiennych w technologii Schüco AutomotiveFinish

Opatentowane rozwiązanie nanoszenia powłok wykończeniowych na stolarkę okienną z PVC-U pozwala na uzyskanie w prostym i szybkim procesie produkcyjnym powierzchni o trwałości aluminium. Folia okienna idealnie przylega do profilu, dając gładką i trwałą powierzchnię. Warstwa wykończeniowa profili okiennych jest odporna na warunki atmosferyczne, szorowanie, mycie żrącymi środkami czyszczącymi, a nawet rozpuszczalnikami. Kolory nie płowieją pod wpływem promieniowania UV, a efekt połysku utrzymuje się przez lata. Nasycone, ciemne kolory folii okiennych Schüco AutomotiveFinish nie absorbują ciepła, co oznacza, że stolarka okienna pod wpływem promieni słonecznych zachowuje stabilność wymiarową, nie ulega odkształceniom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej