Okna obrotowe RotoQ

2015-03-10 9:10
okno Roto
Autor: Roto Okno obrotowe RotoQ

Obrotowe okna dachowe RotoQ oferowane są w 28 wymiarach oraz różnego typu pakietach szybowych. Okna dachowe RotoQ wykonane są z drewna. O prawidłowym ich montażu sygnalizuje dźwięk "klik".

Drewniane okna obrotowe RotoQ z prostym montażem „na klik” to najnowsza propozycja firmy Roto. Okna dachowe wyposażone są w klmakę o ergonomicznym kształcie, umieszczoną u góry okna, zapewniającą wygodne jego otwieranie i zamykanie. Okna ryglowane są w dwóch punktach. Wyposażone są standardowo w bloki termoizolacyjne, chroniące przed utratą ciepła.

Do okien RotoQ producent przygotował szeroką gamę akcesoriów wewnętrznych (różnego typu rolety, moskitiery) i zewnętrznych (rolety, markizy), zaprojektowanych tak, aby ułatwić prace montażowe. Okna dostępne są w 28 rozmiarach i różnych rodzajach szklenia – zarówno dwu, jak i trzyszybowych. Możemy wybierać m.in. spośród oferty okien z szybami hartowanymi, o podwyższonej ochronie przed hałasem, czy z powłoką antyroszeniową.
Producent zapewnia 15 lat gwarancji materiałowej na pęknięcia szkła, okucia i ramy oraz szyby zewnętrzne ze szkła hartowanego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej