Okna obrotowe RotoQ

2015-03-10 9:10
okno Roto
Autor: Roto Okno obrotowe RotoQ

Obrotowe okna dachowe RotoQ oferowane są w 28 wymiarach oraz różnego typu pakietach szybowych. Okna dachowe RotoQ wykonane są z drewna. O prawidłowym ich montażu sygnalizuje dźwięk "klik".

Drewniane okna obrotowe RotoQ z prostym montażem „na klik” to najnowsza propozycja firmy Roto. Okna dachowe wyposażone są w klmakę o ergonomicznym kształcie, umieszczoną u góry okna, zapewniającą wygodne jego otwieranie i zamykanie. Okna ryglowane są w dwóch punktach. Wyposażone są standardowo w bloki termoizolacyjne, chroniące przed utratą ciepła.

Do okien RotoQ producent przygotował szeroką gamę akcesoriów wewnętrznych (różnego typu rolety, moskitiery) i zewnętrznych (rolety, markizy), zaprojektowanych tak, aby ułatwić prace montażowe. Okna dostępne są w 28 rozmiarach i różnych rodzajach szklenia – zarówno dwu, jak i trzyszybowych. Możemy wybierać m.in. spośród oferty okien z szybami hartowanymi, o podwyższonej ochronie przed hałasem, czy z powłoką antyroszeniową.
Producent zapewnia 15 lat gwarancji materiałowej na pęknięcia szkła, okucia i ramy oraz szyby zewnętrzne ze szkła hartowanego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej