Nowoczesne drzwi wejściowe ze szklanymi elementami

2014-07-30 20:54
drzwi wejściowe z drewna klejonego
Autor: Drzwi i podłogi VOX Drzwi wejściowe z kolekcji Bastion Lacobel ze zlicowana czarną szybą

Kolekcja Bastion Lacobel to nowa propozycja drewnianych drzwi wejściowych sieci Drzwi i podłogi VOX. Skrzydła drzwiowe z tej kolekcji zlicowane są z jasnoszarą lub czarną szybą dopasowaną kolorystycznie do okleiny i stanowiącą efektowny element dekoracyjny. Zastosowanie szyby w drzwiach nie wpływa na ich konstrukcję i właściwości antywłamaniowe.  

Budowa drzwi wejściowych z przeszkleniem i wyposażenie

Rama drzwi wykonana jest z klejonego drewna i wzmocniona aluminiowym profilem. Szyba w żadnen sposób nie wpływa na wytrzymałość konstrukcji i właściwości antywłamaniowe drzwi. W celu zwiększenia ochrony przed włamaniem drzwi wejściowe wyposażone są w trójbolcowe zamki dolne i górne, zawias z regulacją i bolec antywyważeniowy. W ofercie dostępna jest stała lub regulowana ościeżnica drewniana. Nowy produkt gwarantuje izolację akustyczną na poziomie 32 dB.

W skład kolekcji Bastion Lacobel wchodzą trzy modele drzwi wejściowych, różniące się rozmiarem szyby oraz jej umiejscowieniem w skrzydle drzwiowym. Drzwi wejściowe w wersji podstawowej wyposażone są tylko w szybę wewnętrzną, jednak możliwe jest zamówienie modelu drzwi z szybą dwustronną. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej