Nowoczesne drzwi wejściowe ze szklanymi elementami

2014-07-30 20:54
drzwi wejściowe z drewna klejonego
Autor: Drzwi i podłogi VOX Drzwi wejściowe z kolekcji Bastion Lacobel ze zlicowana czarną szybą

Kolekcja Bastion Lacobel to nowa propozycja drewnianych drzwi wejściowych sieci Drzwi i podłogi VOX. Skrzydła drzwiowe z tej kolekcji zlicowane są z jasnoszarą lub czarną szybą dopasowaną kolorystycznie do okleiny i stanowiącą efektowny element dekoracyjny. Zastosowanie szyby w drzwiach nie wpływa na ich konstrukcję i właściwości antywłamaniowe.  

Budowa drzwi wejściowych z przeszkleniem i wyposażenie

Rama drzwi wykonana jest z klejonego drewna i wzmocniona aluminiowym profilem. Szyba w żadnen sposób nie wpływa na wytrzymałość konstrukcji i właściwości antywłamaniowe drzwi. W celu zwiększenia ochrony przed włamaniem drzwi wejściowe wyposażone są w trójbolcowe zamki dolne i górne, zawias z regulacją i bolec antywyważeniowy. W ofercie dostępna jest stała lub regulowana ościeżnica drewniana. Nowy produkt gwarantuje izolację akustyczną na poziomie 32 dB.

W skład kolekcji Bastion Lacobel wchodzą trzy modele drzwi wejściowych, różniące się rozmiarem szyby oraz jej umiejscowieniem w skrzydle drzwiowym. Drzwi wejściowe w wersji podstawowej wyposażone są tylko w szybę wewnętrzną, jednak możliwe jest zamówienie modelu drzwi z szybą dwustronną. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej