Nowe klamki Gamet - klamki do drzwi wewnętrznych

2009-05-26 13:29
Klamka z kolekcji VERSA
Autor: GAMET

Klamki do drzwi wewnętrznych Gamet DH-02 zostały zaprojektowane przez Designera Roku 2007 - Tomasza Andrzeja Rudkiewicza. Proste, a zarazem nowoczesne wzornictwo klamek Gamet sprawia, że pasują one do drzwi oraz wnętrz w stylu nowoczesnym i tradycyjnym.

Klamki do drzwi DH-02 z serii VERSA są jedną z kilku najnowszych propozycji w asortymencie firmy GAMET. Klamki drzwiowe wykonanano ze ZnAl-u (stopu cynku i aluminium).
Klamki do drzwi wewnętrznych dostępne są w trzech kolorach:

  • niklu satynowego (06),
  • niklu szczotkowanego (07),
  • stonowanego chromu satynowego (08).

Klamki drzwiowe można łatwo dobrać do różnej stylistyki pomieszczeń i dekoracji. Klamki do drzwi z kolekcji VERSA dają również możliwość doboru szyldu we właściwym kształcie oraz rodzaju, np. na szyldzie krótkim kwadratowym, długim gładkim, na klucz, na wkładkę bębenkową i do WC. Klamki Gamet z szyldem WC dostępne są w wersji (P) – jako prawe i (L) – lewe. Długość szyldu wynosi 239 mm, natomiast otworów mocujących 215 mm. Z kolei rozstaw otworów pomiędzy osią obrotu klamki drzwiowej, a kluczem lub wkładką ma standardowe wymiary: 72 mm.

Klamka z kolekcji VERSA
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej