Nawiewniki okienne z filtrem antysmogowym na zimę i antyalergicznym na lato

2017-11-10 11:40
Nawiewnik okienny INSOLIO Premium
Autor: Oknoplast Nawiewnik okienny INSOLIO Premium

Nawiewniki okienne z odpowiednimi filtrami pozwalają zapewnieć odpowiednią jakość powietrza w domu czy mieszkaniu. 2 modele nawiewników okiennych wprowadza Oknoplast: dla tych, którzy montują nowe okna i dla tych, ktorzy chcą wymienić sam nawiewnik. 

Jakość powietrza lepsza o 98%

Montaż nawiewników okiennych wyposażonych w najlepszej jakości filtry to jeden z prostszych sposobów na dobrą jakość powietrza w mieszkaniu - przefiltrowanego ze szkodliwych substancji w 98%. Taką filtrację bowiem zapewniają nowe nawiewniki Brevis, które wprowadza do swoich okien Oknoplast. Nawiewniki chronią wnętrze domu przed wnikaniem szkodliwych dla zdrowia cząsteczek smogu PM10, a jednocześnie efektywnie wietrzą pomieszczenia.

Wymiana nawiewnika lub nowe okna

 Oferowane są 2 modele nawiewników:

  • nawiewnik INSOLIO Premium, przeznaczony do nowych domów lub przy wymianie okien.  Nawiewnik ten montowany jest w przestrzeni pomiędzy ramą okna, a nadprożem i nie wpływa na parametry termiczne okna,
  • nawiewnik URBINO Premium, polecany przy wymianie nawiewnika na bardziej skuteczny, antysmogowy.

Producent zaleca wymianę filtra raz na sezon (cena nowego filtra to 29 zł). W sezonie zimowym polecany jest filtr tzw. antysmogowy, latem zaś antyalergiczny, który zatrzymuje wszelkie pyłki roślinne.

Nawiewnik URBINO Premium
Autor: Oknoplast Nawiewnik URBINO Premium
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej