Nawiewniki okienne z filtrem antysmogowym na zimę i antyalergicznym na lato

2017-11-10 11:40
Nawiewnik okienny INSOLIO Premium
Autor: Oknoplast Nawiewnik okienny INSOLIO Premium

Nawiewniki okienne z odpowiednimi filtrami pozwalają zapewnieć odpowiednią jakość powietrza w domu czy mieszkaniu. 2 modele nawiewników okiennych wprowadza Oknoplast: dla tych, którzy montują nowe okna i dla tych, ktorzy chcą wymienić sam nawiewnik. 

Jakość powietrza lepsza o 98%

Montaż nawiewników okiennych wyposażonych w najlepszej jakości filtry to jeden z prostszych sposobów na dobrą jakość powietrza w mieszkaniu - przefiltrowanego ze szkodliwych substancji w 98%. Taką filtrację bowiem zapewniają nowe nawiewniki Brevis, które wprowadza do swoich okien Oknoplast. Nawiewniki chronią wnętrze domu przed wnikaniem szkodliwych dla zdrowia cząsteczek smogu PM10, a jednocześnie efektywnie wietrzą pomieszczenia.

Wymiana nawiewnika lub nowe okna

 Oferowane są 2 modele nawiewników:

  • nawiewnik INSOLIO Premium, przeznaczony do nowych domów lub przy wymianie okien.  Nawiewnik ten montowany jest w przestrzeni pomiędzy ramą okna, a nadprożem i nie wpływa na parametry termiczne okna,
  • nawiewnik URBINO Premium, polecany przy wymianie nawiewnika na bardziej skuteczny, antysmogowy.

Producent zaleca wymianę filtra raz na sezon (cena nowego filtra to 29 zł). W sezonie zimowym polecany jest filtr tzw. antysmogowy, latem zaś antyalergiczny, który zatrzymuje wszelkie pyłki roślinne.

Nawiewnik URBINO Premium
Autor: Oknoplast Nawiewnik URBINO Premium
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej