Napęd do drzwi PortaMatic - bezdotykowe otwieranie drzwi wewnętrznych

2020-04-27 9:05
napęd do drzwi
Autor: Hörmann W biurach, przychodniach lekarskich i innych budynkach użyteczności publicznej napęd PortaMatic umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi. To eliminuje przenoszenie zarazków przez dotykanie klamek drzwiowych

Napęd do drzwi PortaMatic umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych bez użycia klamki. Napęd do higienicznego otwierania drzwi opracowała firma Hörmann.

Napęd do drzwi PortaMatic - zasada działania

Napęd do drzwi PortaMatic, wraz odpowiednim wyposażeniem, umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych. Drzwi otwiera umieszczony na ścianie specjalny sterownik z czujnikiem. Wystarczy zbliżyć do niego dłoń - bez dotykania urządzenia. Dzięki zintegrowanej technologii zdalnego sterownia radiowego napęd można też obsługiwać przez aplikację BiSecur. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia optyczna i akustyczna sygnalizacja ostrzegawcza. Jest to standardowe wyposażenie napędu.

Napęd PortaMatic jest energooszczędny. Współpracuje z drzwiami drewnianymi i stalowymi o maksymalnym ciężarze 125 kg. Montaż trwa zaledwie parę godzin, okablowanie można prowadzić na lub pod tynkiem. Napęd dostępny jest w kolorach białym i srebrnym.

Urządzenie polecane jest szczególnie do placówek medycznych, obiektów biurowych, budynków użyteczności publicznej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej