Napęd do drzwi PortaMatic - bezdotykowe otwieranie drzwi wewnętrznych

2020-04-27 9:05
napęd do drzwi
Autor: Hörmann W biurach, przychodniach lekarskich i innych budynkach użyteczności publicznej napęd PortaMatic umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi. To eliminuje przenoszenie zarazków przez dotykanie klamek drzwiowych

Napęd do drzwi PortaMatic umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych bez użycia klamki. Napęd do higienicznego otwierania drzwi opracowała firma Hörmann.

Napęd do drzwi PortaMatic - zasada działania

Napęd do drzwi PortaMatic, wraz odpowiednim wyposażeniem, umożliwia bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi wewnętrznych. Drzwi otwiera umieszczony na ścianie specjalny sterownik z czujnikiem. Wystarczy zbliżyć do niego dłoń - bez dotykania urządzenia. Dzięki zintegrowanej technologii zdalnego sterownia radiowego napęd można też obsługiwać przez aplikację BiSecur. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia optyczna i akustyczna sygnalizacja ostrzegawcza. Jest to standardowe wyposażenie napędu.

Napęd PortaMatic jest energooszczędny. Współpracuje z drzwiami drewnianymi i stalowymi o maksymalnym ciężarze 125 kg. Montaż trwa zaledwie parę godzin, okablowanie można prowadzić na lub pod tynkiem. Napęd dostępny jest w kolorach białym i srebrnym.

Urządzenie polecane jest szczególnie do placówek medycznych, obiektów biurowych, budynków użyteczności publicznej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej