Kolory okien na życzenie

2011-05-18 17:48
Kolor okna na życzenie
Autor: OknoPlus

Niestandardowe kolory okien w ofercie firmy OknoPlus.

Nowoczesne kolory, ponadczasowy design oraz najwyższa jakość to główne wytyczne, którymi kierujemy się przy wyborze okien. Zwłaszcza gdy chodzi o kolory okien, często standardowe palety barw to za mało.

Zobacz koniecznie: Okucia activPilot

Wśród standardowych okien gotowych oferowanych jest często tylko kilka barw podstawowych lub szereg odcieni drewnopodobnych. Dlatego też dla najbardziej wymagających klientów firma OknoPlus przygotowała nową propozycję - możliwość wyboru kolorów okien spośród szerokiej palety barw RAL, która zawiera blisko dwieście różnych odcieni. Teraz dobór koloru stolarki okiennej ogranicza jedynie wyobraźnia. Bez problemu można dopasować odcień okien do stylistyki budynku, jego elewacji, dachu lub drzwi.

Można także skorzystać z oferty okien dwukolorowych, tzn. o różnych barwach po stronie zewnętrznej i wewnętrznej. Dzięki temu, możliwe jest jednoczesne dopasowanie kolorystyki do wnętrza i elewacji budynku.

Kolory okien - nietypowo

Miłośnikom nietuzinkowego designu na pewno spodobają się okna w nowoczesnych szarościach: kolorze antracytowym, czarno-szarym oraz jasno szarym, a także szaroniebieskim i srebrnym. Dzięki temu budynek będzie się wyróżniał na tle innych.

Na zielono

Kolor okna na życzenie
Autor: OknoPlus

Okna firmy OknoPlus w głębokich odcieniach zieleni na pozór są ekstrawaganckie, jednak świetnie kontrastują zarówno z chłodnymi, jak i cieplejszymi barwami elewacji, a także korespondują z roślinnością przydomowego ogrodu.

Kremowo, czekoladowo lub czarnobrązowo

Dla entuzjastów klasycznych, ponadczasowych rozwiązań proponowane są kolory: kremowy, czekoladowy oraz czarnobrązowy, które dobrze współgrają ze wszystkimi innymi barwami. Ciepłe, czekoladowe brązy będą w kontraście do jasnych barw elewacji, natomiast neutralny charakter kremowych okien z pewnością zrównoważy bardziej intensywne kolory.

Komfort na lata

Estetyka jest bardzo ważna, jednak podstawową wartością okien jest ich jakość. Okna firmy OknoPlus spełniają najwyższe standardy. Optymalne parametry, izolacja termiczna oraz akustyczna, solidne wzmocnienia profili, trwałość komponentów potwierdzona certyfikatami oraz precyzja wykonania sprawiają, że możemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Niestandardowe barwy okien OknoPlus pozwalają puścić wodze fantazji i wykreować niepowtarzalną, wyróżniającą się na tle innych budynków, spójną kompozycję.

Ile to kosztuje

Przykładowo: okno w kolorze Metbrasch-Vermont, o wymiarach 1200/1500 mm, z jedną kwaterą RU, z okuciami ukrytymi SELECT i szybą Climaplus 1,0 kosztuje netto 709 zł + VAT.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej