Kolekcja szklanych drzwi reliefowych. GALERIA ZDJĘĆ

2014-05-06 14:02
drzwi szklane
Autor: Kopp

Firma Kopp wprowadza kolekcję drzwi szklanych. Nowe modele drzwi pokojowych produkowane są z reliefowanego szkła hartowanego grubości 8 mm. Szklane drzwi wewnętrzne oferowane są w wielu wymiarach i wzorach.

Drzwi wewnętrzne Florence, bo tak nazywa się kolekcja drzwi szklanych Kopp, produkowane są ze szkła hartowanego (norma PN-EN 12150-1) w pełni bezpiecznego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Specjalna obróbka termiczna szklanych drzwi pokojowych, umożliwia stworzenie na ich powierzchni dowolnego wzoru dekoracyjnego, który może być umieszczony zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie szklanego skrzydła drzwiowego. Szkło poddawane jest ręcznej obróbce - technice stapiania, dzięki której na powierzchni drzwi szklanych tworzone są wzory płaskie, jak i przestrzenne, kolorowe lub bezbarwne.
Każdy wzór drzwi szklanych można zamówić w wersji prawej, lewej, jedno- i dwuskrzydłowej, jak również w wersji przesuwnej oraz giętej o specjalnie wyprofilowanej tafli szkła.

Do drzwi szklanych można oddzielnie dobrać klamki, okucia oraz zamki.

Dostępne wymiary pokojowych drzwi szklanych:

  • standardowe wymiary skrzydeł drzwiowych:
    717 x 2017 mm – drzwi „70”
    817 x 2017 mm – drzwi „80”
    917 x 2017 mm – drzwi „90”
    wymagana grubość muru min. 80 mm
  • dostępne są również drzwi i przeszklenia w wymiarach niestandardowych, także w wersji giętej - o specjalnie wyprofilowanej tafli szkła (maksymalny wymiar pojedynczej tafli to 1200 x 3250 mm).

Ościeżnice do drzwi szklanych: ościeżnica regulowana lub stała wykonana z płyty MDF fornirowana lub malowana na dowolny kolor z palety RAL (w wersji matowej lub z połyskiem).

Propozycje wybranych wzorów szklanych drzwi wewnętrznych. Każdy z wzorów dostępny jest w różnych kolorach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej