Kolekcja rolet okiennych Star Wars & VELUX Imperium Snu

2015-12-16 12:08
roleta okienna w pokoju dziecka
Autor: VELUX W roletach Star Wars & VELUX Imperium Snu wykorzystano tkaniny zaciemniające pomieszczenie w 100%

"Gwiezdne Wojeny", w tym oczywiście najnowsza produkcja "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" stały się inspiracją przy projekcie najnowszej kolekcji zaciemniających rolet do okien dachowych firmy VELUX. Rolety okienne ozdobiono wizerunkami bohaterów oraz scenami z tej kultowej sagi.

W kolekcji rolet okiennych Star Wars & VELUX Imperium Snu wykorzystano specjalne tkaniny całkowicie zaciemniające pomieszczenie, które umieszczone są w dopasowanej do skrzydła kasecie. W roletach do okien dachowych zastosowano również wąskie prowadnice, dzięki czemu po zwinięciu są praktycznie niewidoczne.

Rolety okienne do pokoi dziecięcych uzyskały Certyfikat Oeko-TEX®, który gwarantuje bezpieczeństwo produktu dla zdrowia. Uzyskano też najwyższą jakość nadruku, postacie z „Gwiezdnych wojen” wyglądają bardzo realistyczne. Wzór jest skalowany do rozmiaru rolety, czyli im większe okno, tym bardziej imponujących rozmiarów są bohaterowie i sceny z filmu.

Opracowany przez VELUX system Pick&Click™ umożliwia bezproblemowy i łatwy montaż rolet w oknach. Przy zamawianiu rolety wystarczy podać symbol okna VELUX z tabliczki znamionowej.

Cena katalogowa rolet okiennych: od 417 zł.

rolety do okien dachowych
Autor: VELUX Rolety okienne z dziecięcej kolekcji Star Wars & VELUX Imperium Snu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej