Kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych Asteria

2009-12-03 14:42
Ukryte zawiasy, tym razem w drzwiach
Autor: Classen-Pol S.A.

Kolekcję bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych Asteria marki Classen stanowią drzwi wewnętrzne, które szczególnie polecane są do nowoczesnych wnętrz.

Kolekcja Asteria marki Classen to osiem modeli skrzydeł drzwiowych z materiałów drewnopochodnych, które w połączeniu z nową ościeżnicą bezprzylgową Avangarde tworzą komplet. 

Wygląd i wyposażenie drzwi pokojowych Asteria

Dostępne kolory tych drzwi wewnętrznych to akacja, zebrano i makassar. Model podstawowy to drzwi pełne, kolejne cztery ozdobione są paskami aluminiowymi o szerokości 8 mm, a trzy pozostałe mają dodatkowo przeszklenia szybami hartowanymi o grubości 4 mm w kolorze grafitowym. Zarówno listwy aluminiowe, jak i przeszklenia, zlicowane zostały z powierzchnią skrzydła drzwiowego. 

Ościeżnica bezprzylgowa wykonana jest z płyt MDF oklejonych laminatem Classen CPL w kolorach wykończenia drzwi. Ramiak drzwi wykonany jest z drewna iglastego. Wypełnienie stabilizujące stanowi płyta wiórowo-otworowa lub pełna.
Ofertę stolarki drzwiowej uzupełniają tuleje wentylacyjne o średnicy 40 mm z nadrukiem imitującym okleinę danego skrzydła drzwiowego, zamek magnetyczny oraz chowane (w elementach bocznych ościeżnicy i ramiaku) zawiasy do modeli bezprzylgowych, z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach.

Laminaty Classen CPL charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania i ścieranie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej