Kolekcja drzwi wewnątrzlokalowych Asteria

2009-12-03 14:42
Ukryte zawiasy, tym razem w drzwiach
Autor: Classen-Pol S.A.

Kolekcję bezprzylgowych skrzydeł drzwiowych Asteria marki Classen stanowią drzwi wewnętrzne, które szczególnie polecane są do nowoczesnych wnętrz.

Kolekcja Asteria marki Classen to osiem modeli skrzydeł drzwiowych z materiałów drewnopochodnych, które w połączeniu z nową ościeżnicą bezprzylgową Avangarde tworzą komplet. 

Wygląd i wyposażenie drzwi pokojowych Asteria

Dostępne kolory tych drzwi wewnętrznych to akacja, zebrano i makassar. Model podstawowy to drzwi pełne, kolejne cztery ozdobione są paskami aluminiowymi o szerokości 8 mm, a trzy pozostałe mają dodatkowo przeszklenia szybami hartowanymi o grubości 4 mm w kolorze grafitowym. Zarówno listwy aluminiowe, jak i przeszklenia, zlicowane zostały z powierzchnią skrzydła drzwiowego. 

Ościeżnica bezprzylgowa wykonana jest z płyt MDF oklejonych laminatem Classen CPL w kolorach wykończenia drzwi. Ramiak drzwi wykonany jest z drewna iglastego. Wypełnienie stabilizujące stanowi płyta wiórowo-otworowa lub pełna.
Ofertę stolarki drzwiowej uzupełniają tuleje wentylacyjne o średnicy 40 mm z nadrukiem imitującym okleinę danego skrzydła drzwiowego, zamek magnetyczny oraz chowane (w elementach bocznych ościeżnicy i ramiaku) zawiasy do modeli bezprzylgowych, z możliwością regulacji w 3 płaszczyznach.

Laminaty Classen CPL charakteryzują się wysoką odpornością na zarysowania i ścieranie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej