HX 300 PANORAMA - system przeszkleń wielkopowierzchniowych

2015-03-19 9:57
panoramiczne drzwi tarasowe
Autor: Internorm System wielkopowierzchniowych przeszkleń tworzy szklaną ścianę budynku

HX 300 PANORAMA to system wielkopowierzchniowych przeszkleń, które można całkowicie zintegrować ze ścianą i posadzką. Zaawansowana technologia daje możliwość czołowego łączenia dwóch tafli szkła, które jest prawie niewidoczne. System przeszkleń nadaje się do stosowania w budownictwie pasywnym. Jest nowością Internorm.

HX 300 PANORAMA to system wielkopowierzchniowych przeszkleń, na który składa się drewniano-aluminiowa ościeżnica umożliwiająca montaż szyb zespolonych ze szkła hartowanego o zwiększonej odporności na obciążenia mechaniczne i termiczne. Powierzchnia szkła może mieć nawet 10,5 m² powierzchni. System przeszkleń idealnie integruje się z tarasem, podłogą czy parapetem. Pasywna izolacyjność cieplna pozwala stosować ten system w bardziej wymagających budynkach niskoenergetycznych oraz pasywnych.

Dane techniczne:
Izolacyjność cieplna: Uw do 0,73 W/m²K
Izolacyjność dźwiękowa: do 40 dB
Szyby z bezpiecznego szkła jednowarstwowego chronią przed obrażeniami w przypadku pęknięcia.
Innowacyjna technika wstawiania szyb umożliwia uzyskanie dużych, ciągłych powierzchni - idealnych do projektowania drzwi tarasowych.
Mocna, wielowarstwowa konstrukcja ościeżnicy.
Możliwość całkowitego zakrycia ościeżnicy pod tynkiem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej