Zamek do drzwi Yale Y2

2005-09-13 19:14
Good locks - good looks
Autor: ASSA ABLOY Poland

Zamek do drzwi Yale Y2 jest przestawny - można go więc zamontować w odległości 50 lub 60 mm od krawędzi drzwi (w zależności od tego, czy drzwi są starego czy nowego typu). Skrzydło drzwi powinno mieć od 35 do 55 mm grubości. Wkrótce będzie możliwość instalacji zamka drzwiowego Y2 na drzwiach o grubości sięgającej nawet 70 mm.

Firma ASSA ABLOY Poland wprowadziła na polski rynek zamek drzwiowy marki Yale.
Zamek Yale Y2 wyróżnia nowoczesny design. Jego atutem jest przystępna cena. Zamek do drzwi został zaprojektowany po przeprowadzeniu badań rynku i poznaniu preferencji polskich konsumentów.
Zamek Y2 jest dostępny w siedmiu rodzajach wykończenia: nikiel satyna, mosiądz patyna, czarny mat, chrom mat, biel, brąz i mosiądz polerowany. Właśnie dlatego nowy zamek dobrze komponuje się z wnętrzami o dowolnym wystroju; chrom mat dobrze wygląda w nowoczesnych pomieszczeniach, brąz i mosiądz dodadzą dyskretnego uroku drzwiom z ciemnego drewna i tradycyjnym wnętrzom, a oryginalna, stylowa czerń, będzie kontrastowym dodatkiem do białych drzwi. Yale Y2 jest przestawny - można go więc zamontować w odległości 50 lub 60 mm od krawędzi drzwi (w zależności od tego, czy drzwi są starego czy nowego typu).
Skrzydło drzwi powinno mieć od 35 do 55 mm grubości. Wkrótce będzie możliwość instalacji Y2 na drzwiach o grubości sięgającej nawet 70 mm.
Nowy model zamka Yale jest dostępny na naszym rynku od czerwca 2005.

Rodzaje zamka do drzwi:

  • Wersja Y2T, z wkładką na klucz tradycyjny, nacinany, 3 klucze w komplecie
  • Wersja Y2D, z wkładką na klucz symetryczny płaski nawiercany, 4 klucze w komplecie.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej