Energooszczędne okna firmy DAKO

2012-05-21 13:19
Okno Dako
Autor: brak danych

Okno z PVC DPT 90u firmy DAKO mają współczynnik U dla szyby 0,6 W/m2K, co pozwala stosować je w domach energooszczędnych. Dodatkowo producent wyposażył okno w ukryte zawiasy, co uatrakcyjna wygląd i ułatwia czyszczenie.

Energooszczędne okno DPT 90u jest zbudowane na sześciokomorowym profilu PVC o grubości 90 mm. Profil ma w standardzie wkładkę docieplającą, trzy uszczelki na obwodzie okna, potrójny pakiet szybowy, dzięki czemu można uzyskać współczynnik przenikalności cieplnej U = 0,6 W/m2K.

Okucie montowane w oknie DPT 90u to activPilot Select, regulowane bez użycia narzędzi. Standardowo wyposażone w funkcję mikrowentylacji, dwa zaczepy antywłamaniowe w każdym skrzydle rozwieralno-uchylnym, blokadę obrotu klamki z podnośnikiem skrzydła i ogranicznikiem rozwarcia.

Dodatkowo ukryte okucia w oknie (brak widocznych zawiasów), klamka SECUSTIK New York wykonana z aluminium, zaokrąglona listwa przyszybowa nadają oknu firmy DAKO elegancki wygląd.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej