Elektryczny napęd do drzwi Roto E-Tec Door Drive

2014-04-29 11:50
drzwi wejściowe aluminiowe
Autor: brak danych

Firma Roto zaprezentowała nowy produkt automatyki domowej - elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive. Drzwi wejściowe otwierają się teraz automatycznie, bez użycia kluczy.

Napęd elektryczny Roto Door Drive zintegrowany jest z zamkiem automatycznym Roto Eneo CC. Działanie automatyki domowej jest proste: najpierw zamek drzwiowy Eneo CC automatyczne odryglowuje drzwi – sterowany pilotem lub systemem kontroli dostępu: klawiaturą z kodem PIN, smartfonem przez system Bluetooth lub skaner linii papilarnych. Następnie napęd elektryczny E-Tec Door Drive automatycznie otwiera drzwi wejściowe.

Dzięki funkcjom Push 2 Open i Push 2 Close (drzwi wejściowe zamykają się lub otwierają przez lekkie popchnięcie) elektryczny napęd Roto E-Tec Door Drive zapewnia wygodną obsługę drzwi wejściowych do domów jednorodzinnych i mieszkań. Ten rodzaj automatyki domowej jest polecanym rozwiązaniem także dla osób niepełnosprawnych.

Nowy napęd elektryczny Roto można stosować do wszystkich dostępnych na rynku drzwi wejściowych, zarówno drewnianych, jak i aluminiowych, o maksymalnej wadze skrzydła 120 kg. Mechanizm automatyki domowej jest niewidoczny, ponieważ napęd montowany jest w skrzydle drzwiowym i w żaden sposób nie ingeruje w wygląd drzwi do domu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej