Elektryczny napęd do drzwi Roto E-Tec Door Drive

2014-04-29 11:50
drzwi wejściowe aluminiowe
Autor: brak danych

Firma Roto zaprezentowała nowy produkt automatyki domowej - elektryczny napęd do drzwi wejściowych Roto E-Tec Door Drive. Drzwi wejściowe otwierają się teraz automatycznie, bez użycia kluczy.

Napęd elektryczny Roto Door Drive zintegrowany jest z zamkiem automatycznym Roto Eneo CC. Działanie automatyki domowej jest proste: najpierw zamek drzwiowy Eneo CC automatyczne odryglowuje drzwi – sterowany pilotem lub systemem kontroli dostępu: klawiaturą z kodem PIN, smartfonem przez system Bluetooth lub skaner linii papilarnych. Następnie napęd elektryczny E-Tec Door Drive automatycznie otwiera drzwi wejściowe.

Dzięki funkcjom Push 2 Open i Push 2 Close (drzwi wejściowe zamykają się lub otwierają przez lekkie popchnięcie) elektryczny napęd Roto E-Tec Door Drive zapewnia wygodną obsługę drzwi wejściowych do domów jednorodzinnych i mieszkań. Ten rodzaj automatyki domowej jest polecanym rozwiązaniem także dla osób niepełnosprawnych.

Nowy napęd elektryczny Roto można stosować do wszystkich dostępnych na rynku drzwi wejściowych, zarówno drewnianych, jak i aluminiowych, o maksymalnej wadze skrzydła 120 kg. Mechanizm automatyki domowej jest niewidoczny, ponieważ napęd montowany jest w skrzydle drzwiowym i w żaden sposób nie ingeruje w wygląd drzwi do domu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej