DXW - okno do dachu płaskiego, po którym można swobodnie chodzić

2015-03-24 8:38
okno dachowe
Autor: Fakro Okna dachowe DXW

Okna do dachów płaskich to znane już rozwiązanie. Najnowsze okno dachowe DXW, przystosowane właśnie do montażu w dachu płaskim, daje natomiast zupełnie nowe możliwości - tworzy z powierzchnią stropodachu idealnie płaską powierzchnię i jest na tyle wytrzymałe, że można po nim swobodnie chodzić. Okno dachowe DXW jest propozycją FAKRO.

Okno DXW do dachu płaskiego to praktyczne rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego. Zastosowanie tego modelu okna dachowego umożliwia wykonanie powierzchni użytkowej na dachu płaskim, bez wystających z połaci dachu okien czy świetlików dachowych.

W najnowszym oknie do dachu płaskiego wzmocniono konstrukcję nośną oraz zastosowano powłokę antypoślizgową, dzięki którym nie tylko możliwe jest chodzenie po oknie, ale także jest ono bezpieczne, a cały dach płaski, zaaranżowany np. na taras jest bardziej funkcjonalny.

Okno dachowe DXW dostarcza do wnętrza pod dachem dużą ilość naturalnego światła. Wnętrze profili okiennych wypełnione jest materiałem termoizolacyjnym, a okno dostępne jest z dwukomorowym, pasywnym pakietem szyb o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 m²/K.
Okno szybko i łatwo się montuje. Wyposażone jest w profile dociskające materiał pokryciowy, które ułatwiają wykończenie połączenia okna z pokryciem dachu. Okno DXW dostępne jest w 8 standardowych rozmiarach: od 60x60 do 120x120cm.

Okno DXW firmy FAKRO wyróżniono Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej