DXW - okno do dachu płaskiego, po którym można swobodnie chodzić

2015-03-24 8:38
okno dachowe
Autor: Fakro Okna dachowe DXW

Okna do dachów płaskich to znane już rozwiązanie. Najnowsze okno dachowe DXW, przystosowane właśnie do montażu w dachu płaskim, daje natomiast zupełnie nowe możliwości - tworzy z powierzchnią stropodachu idealnie płaską powierzchnię i jest na tyle wytrzymałe, że można po nim swobodnie chodzić. Okno dachowe DXW jest propozycją FAKRO.

Okno DXW do dachu płaskiego to praktyczne rozwiązanie w zabudowie dachu czy tarasu, pozwalające na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni stropodachu z zachowaniem właściwości okna dachowego. Zastosowanie tego modelu okna dachowego umożliwia wykonanie powierzchni użytkowej na dachu płaskim, bez wystających z połaci dachu okien czy świetlików dachowych.

W najnowszym oknie do dachu płaskiego wzmocniono konstrukcję nośną oraz zastosowano powłokę antypoślizgową, dzięki którym nie tylko możliwe jest chodzenie po oknie, ale także jest ono bezpieczne, a cały dach płaski, zaaranżowany np. na taras jest bardziej funkcjonalny.

Okno dachowe DXW dostarcza do wnętrza pod dachem dużą ilość naturalnego światła. Wnętrze profili okiennych wypełnione jest materiałem termoizolacyjnym, a okno dostępne jest z dwukomorowym, pasywnym pakietem szyb o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 m²/K.
Okno szybko i łatwo się montuje. Wyposażone jest w profile dociskające materiał pokryciowy, które ułatwiają wykończenie połączenia okna z pokryciem dachu. Okno DXW dostępne jest w 8 standardowych rozmiarach: od 60x60 do 120x120cm.

Okno DXW firmy FAKRO wyróżniono Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej