Drzwi zintegrowane Centor

2015-07-01 14:05
Wnętrze showroomu Centor w Warszawie
Autor: Piotr Sadowski, matriały prasowe Centor Nowy salon wystawowy firmy Centor, Warszawa. Zielone ściany i drzwi zintegrowane

Firma Centor, specjalizująca się w produkcji drzwi zintegrowanych, otworzyła salon wystawowy w Warszawie. Nowa inwestycja to także siedziba firmy na Europę Środkowo-Wschodnią

Produkty firmy Centor to tzw. drzwi zintegrowane, połączone z moskitierami i roletami, które można całkowicie ukryć w ościeżach drzwi. Jednopłaszczyznowe moskitiery można łatwo wysunąć z ościeżnicy.  Magnes ukryty w ramiaku bocznym utrzymuje je na miejscu po złożeniu.
W ofercie firmy dostępne są m.in. drzwi składane z ruchomym słupkiem, drzwi dwuskrzydłowe, pojedyncze i przesuwne, wykończone drewnem dębowym lub aluminium, o rozpiętości maksymalnie sześciu metrów.

Kupujący może wybrać kolor i jeden z trzech wzorów tkanin rolety, a także gęstość siatki moskitiery.
Drzwi zaopatrzone są w samoblokujący się zamek magnetyczny AutoLatch™. Zamek zazębia się i zakleszcza przy zamykaniu składanych drzwi.
Wszystkie typy drzwi z oferty firmy dostępne w pakietach jedno- i dwukomorowych. Producent przewiduje także możliwość szklenia drzwi zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Dostępne są indywidualnie dopasowane szyby o grubości 26 mm lub 36 mm z różnych rodzajów szkła (laminowane, barwione, wzorzyste), także z wypełnieniem kryptonem.
Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 1,5 W/m2K w przypadku szklenia szybą zespoloną, zaś 1,2 W/m2K dla szklenia pakietem trzyszybowym. Zasunięcie rolet może obniżyć ten współczynnik o ok. 0,2 W/m2K.

Producent nie podaje cen drzwi, koszt produktu ustalany jest indywidualnie przy zamówieniu.
 
Nowy salon działa od czerwca 2015 przy ulicy Stawki 8 w Warszawie. Jest siedzibą Centor na Europę Środkowo-Wschodnią. Inne biura firmy mieszczą się m. in. w rodzimej Australii, USA i Wielkiej Brytanii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej