Drzwi zintegrowane Centor

2015-07-01 14:05
Wnętrze showroomu Centor w Warszawie
Autor: Piotr Sadowski, matriały prasowe Centor Nowy salon wystawowy firmy Centor, Warszawa. Zielone ściany i drzwi zintegrowane

Firma Centor, specjalizująca się w produkcji drzwi zintegrowanych, otworzyła salon wystawowy w Warszawie. Nowa inwestycja to także siedziba firmy na Europę Środkowo-Wschodnią

Produkty firmy Centor to tzw. drzwi zintegrowane, połączone z moskitierami i roletami, które można całkowicie ukryć w ościeżach drzwi. Jednopłaszczyznowe moskitiery można łatwo wysunąć z ościeżnicy.  Magnes ukryty w ramiaku bocznym utrzymuje je na miejscu po złożeniu.
W ofercie firmy dostępne są m.in. drzwi składane z ruchomym słupkiem, drzwi dwuskrzydłowe, pojedyncze i przesuwne, wykończone drewnem dębowym lub aluminium, o rozpiętości maksymalnie sześciu metrów.

Kupujący może wybrać kolor i jeden z trzech wzorów tkanin rolety, a także gęstość siatki moskitiery.
Drzwi zaopatrzone są w samoblokujący się zamek magnetyczny AutoLatch™. Zamek zazębia się i zakleszcza przy zamykaniu składanych drzwi.
Wszystkie typy drzwi z oferty firmy dostępne w pakietach jedno- i dwukomorowych. Producent przewiduje także możliwość szklenia drzwi zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Dostępne są indywidualnie dopasowane szyby o grubości 26 mm lub 36 mm z różnych rodzajów szkła (laminowane, barwione, wzorzyste), także z wypełnieniem kryptonem.
Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 1,5 W/m2K w przypadku szklenia szybą zespoloną, zaś 1,2 W/m2K dla szklenia pakietem trzyszybowym. Zasunięcie rolet może obniżyć ten współczynnik o ok. 0,2 W/m2K.

Producent nie podaje cen drzwi, koszt produktu ustalany jest indywidualnie przy zamówieniu.
 
Nowy salon działa od czerwca 2015 przy ulicy Stawki 8 w Warszawie. Jest siedzibą Centor na Europę Środkowo-Wschodnią. Inne biura firmy mieszczą się m. in. w rodzimej Australii, USA i Wielkiej Brytanii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej