Drzwi wewnętrzne ze zmienną osią obrotu

2009-06-08 11:44
Drzwi ze zmienną osią obrotu
Autor: ENTRA

Rozwiązanie to przeznaczone jest do niestandardowych drzwi pokojowych. Dzięki zmiennej osi obrotu po otwarciu zajmują mniej miejsca oraz otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne w systemie SMART firmy Entra znalazły zastosowanie w wielu rodzajach wnętrz, np. w małych pomieszczeniach, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń, np. garderoba lub łazienka. Na poddaszach i w pomieszczeniach pod skosem dachu, w których nie ma miejsca na drzwi przesuwne, a skosy utrudniają otwarcie zwykłych drzwi pokojowych.

Funkcjonalność systemu można wykorzystać również we wnętrzach o dużych metrażach, gdzie drzwi najczęściej są otwarte i nie ma ściany, na którą skrzydło drzwiowe mogłoby się otwierać.

W systemie SMART można wykonać drzwi pokojowe pełne z kolekcji APIS i HORUS. Zarówno skrzydło drzwiowe, jak i ościeżnica wykonane są z płyty drewnopochodnej MDF, która nie wypacza się, nie rozsycha oraz nie ma przerostów i sęków, jak  drewno.

Wszystkie elementy produkowane są wyłącznie na indywidualne zamówienie i mogą być projektowane przez samych klientów z przedstawionych im propozycji wyrobów. Drzwi wewnętzrne można komponować spośród 27 naturalnych fornirów, dwóch szerokości (80 i 90 cm) oraz kilkudziesięciu rodzajów klamek i dodatków aluminiowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej