Drzwi do domu z wypełnieniem z szyb zespolonych

2009-09-03 16:28

Oferta drzwi wejściowych firmy OKNOPLAST-Kraków powiększyła się o linię autorskich wypełnień drzwi zewnętrznych. W nowych modelach drzwi do domu zastosowano prostą i nowoczesną formę łączenia paneli PVC z szybami zespolonymi.

Nowy wygląd drzwi wejściowych

Wypełnienia drzwi do domu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować symetryczne proporcje wpadającego do pomieszczenia światła. Nowy design drzwi wejściowych łączy w sobie klasyczny wygląd z ciekawymi kompozycjami paneli i szklenia. Pięć modeli, nawiązujących w swoich nazwach do jednych z najpiękniejszych miast w Polsce, cechuje zrównoważona estetyka utrzymana w tradycyjnym stylu.

Drzwi do domu dostępne są w kolorze białym oraz w takich samych odcieniach oklein drewnopodobnych, jakie proponowane są w przypadku okien PCV (m.in. winchester, siena noce, macore, orzech włoski, złoty dąb). Dzięki temu kolorystyka stolarki budowlanej (okiennej i drzwiowej) może być utrzymana w takiej samej tonacji.

Drzwi wejściowe z nowymi wypełnieniami produkcji OKNOPLAST-Kraków w standardzie są wyposażone w szybę zespoloną Thermoline, charakteryzującą się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi (współczynnik przenikania ciepła Ug wynosi 1 W/(m²K)). Wyposażono je w praktyczne rozwiązania, takie jak zawiasy z możliwością regulacji drzwi w trzech płaszczyznach czy zmniejszający straty ciepła próg z przekładką termiczną. Natomiast montowana w drzwiach zasuwnica automatycznie ryglująca skrzydło w trzech punktach, spełnia wymogi towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie zabezpieczeń antywłamaniowych drzwi zewnętrznych, co oznacza, że nie ma konieczności stosowania w nich zamka dodatkowego.

Drzwi wejściowe z przeszkleniem z szyb zespolonych

Drzwi z wypełnieniem z szyb zespolonych
Autor: OKNOPLAST-Kraków Drzwi: Kraków (okleina w kolorze orzech włoski), Lublin (okleina winchester), Poznań (okleina siena noce), Sopot (okleina złoty dąb)
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej