Drzwi wewnętrzne o stylowej geometrii

2010-02-12 12:59
Stylowa geometria drzwi wewnętrznych
Autor: Stolbud Włoszczowa

Drzwi wewnętrzne z kolekcji Marco są połączeniem nowoczesności z klasyką. Tradycyjne drewno ozdobione jest symetrycznymi przeszkleniami. Dostępnych jest jedenaście modeli skrzydeł drzwiowych – od pełnych drzwi drewnianych po całkowicie przeszklone.

Charakterystyka drzwi wewnętrznych Marco

Kolor, wzór oraz materiał, z jakiego wykonane są drzwi pokojowe, nadają im indywidualny charakter. Jednak największą ozdobą skrzydeł drzwiowych są przeszklenia. Dzięki nim bez problemu dobierzemy odpowiedni model do rodzaju pomieszczenia lub rozjaśnimy i powiększymy optycznie małe wnętrza. W nowej kolekcji Marco firmy Stolbud Włoszczowa znajdują się modele współgrające z przestrzeniami domu, mieszkania lub biura. Drzwi wewnętrzne pełne, przeszklone oraz dziewięć skrzydeł drzwiowych z różnymi kompozycjami szkleń wpiszą się w wystrój wszystkich pomieszczeń otwartych i tych, w których powinna być zachowana prywatność.

Przeznaczenia drzwi drewnianych Marco

Przeszklenia w kształcie prostokątów w skrzydłach drzwiowych z serii Marco tworzą symetryczne kompozycje. W zależności od modelu, drzwi posiadają jedno lub kilka szkleń, w dwóch szerokościach. Skrzydła drzwiowe z dużą liczbą szyb bardzo dobrze sprawdzają się w salonie, jadalni bądź kuchni, dzięki czemu w tych miejscach jest więcej światła. Większe szyby w drzwiach to ciekawa propozycja także w małych i ciemniejszych pokojach. Są także niebanalnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni biurowych.
W pomieszczeniach, w których najbardziej zależy nam na zachowaniu prywatności nie musimy rezygnować z przeszklonych drzwi. Można zdecydować się na modele z jednym lub dwoma delikatnymi przeszkleniami, które zapewnią użytkownikom dyskrecję, będąc jednocześnie subtelna ozdobą.

Budowa skrzydła drzwiowego Marco

Modele drzwi pokojowych z serii Marco wykonane są z ramiaków drewnianych oraz z płyt MDF pokrytych naturalną okleiną dębową, pomalowaną czteropowłokowym zestawem malarskim. Skrzydła drzwiowe szklone są bezpiecznym szkłem mlecznym o grubości 6 mm. Drzwi pokojowe dostępne są w czterech szerokościach: 70, 80, 90 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej bądź przesuwnej oraz skrócenie o 40 mm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej