Drzwi zewnętrzne z czytnikiem linii papilarnych

2012-08-16 17:17
Drzwi Topic
Autor: Topic Drzwi Topic

Drzwi zewnętrzne - awangardowe lub pasujące do tradycyjnej architektury, wyposażone w czytnik linii papilarnych albo klucz. Wszystkie drzwi wejściowe do domu w dobrym stylu, niezależnie od klasy i zasobności portfela inwestora.

Dokonując wyboru drzwi do domu chcemy mieć pewność, że drzwi zewnętrzne będą nie tylko skutecznie broniły dostępu do domu nieproszonym gościom. Często oczekujemy też, że będą robiły to w wielkim stylu.

Drzwi wejściowe - gra w klasy

Firma Topic podzieliła swoje produkty na trzy klasy, podobnie jak dzieli się samochody, w zależności od tego, jakie mamy wymagania i jaką kwotę możemy przeznaczyć na zakup drzwi. Klasy drzwi zewnętrznych oznaczone są odpowiednio symbolami: T1, T2 i T3 (T1 to drzwi zewnętrzne standardowe, a T3 - drzwi zewnętrzne luksusowe). Poszczególne typy drzwi różnią się między sobą wyposażeniem oraz efektywnością energetyczną, stopniem bezpieczeństwa, wymiarami i design'em.

Oprócz klas, kolekcję drzwi zewnętrznych Topic podzielono na trzy linie stylistyczne. Linia Current przeznaczona jest dla zwolenników minimalizmu i nowoczesności. Linia Classic – dla tradycjonalistów, natomiast linia Crystal skierowana jest do indywidualistów ceniących sobie nietypowe i ekstrawaganckie drzwi wejściowe. Różnorodność rozwiązań jest tak duża, że nawet klienci o najbardziej nietypowych potrzebach mogą znaleźć coś dla siebie.

Najważniejsze dla drzwi jest jednak bezpieczeństwo...

W zapewnieniu bezpieczeństwa pomagają nowoczesne systemy, takie jak bazujący na czytnikach linii papilarnych Fingerprint Topic Integra albo wykrywający zbliżających się domowników i automatycznie odryglowujący drzwi wejściowe system wireless key (bezprzewodowy klucz).

... i efektywność energetyczna

Bardzo ważna jest także efektywność energetyczna. Wyjątkowo wysokie parametry ciepłochronności drzwi Topic (potwierdzone stosownymi certyfikatami) udaje się uzyskać dzięki innowacyjności zabezpieczeń oraz koncepcji produkcji drzwi – firma opatentowała wiele własnych rozwiązań, a wszystkie elementy produkowane są w jej własnych fabrykach.

Trwałość i wyrafinowane wzornictwo

Drzwi Topic powstają w północnej Austrii. Inspiracją dla projektantów jest natura i nienaruszone środowisko pięknego regionu Mühlviertel. Wzorem stają się, zarówno kolory i kształty, jak i faktury. Producent ma ambicję tworzyć drzwi, które przetrwają pokolenia. Stąd dobór najwyższej jakości materiałów – stali szlachetnej, drewna, szkła. W awangardowych projektach używa sie także betonu licowego odlewanego w jednorazowych formach. Klienci szukający połączenia bezpieczeństwa z efektywnością energetyczną i wyrafinowanym wzornictwem z pewnością docenią wyszukaną kolekcję drzwiTopic. Jest ona skierowana właśnie do nich.

Zobacz także: Inne kolekcje drzwi

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej