Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe ze Złotym Medalem BUDMA 2012

2012-01-26 12:16
Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe MARC-WH
Autor: Małkowski - Martech SA Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe MARC-WH

Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe MARC-WH firmy MAŁKOWSKI-MARTECH zostały wyróżnione Złotym Medalem targów BUDMA 2012.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA otrzymała, m.in. firma MAŁKOWSKI-MARTECH za przeciwpożarowe drzwi wahadłowe MARC-WH. Warto zaznaczyć, że jest to drugie prestiżowe wyróżnienie jakie firma otrzymała na tegorocznych targach. Pierwszy przyznany medal producent otrzymał za bramę dymoszczelną Marc-Zs.

Przeczytaj również: Brama dymoszczelna otrzymała Złoty Medal BUDMA 2012

Drzwi przeciwpożarowe wahadłowe MARC-WH

Drzwi przeciwpożarowe wahadałowe przeznaczone są do pomieszczeń gdzie nie ma możliwości określenia kierunku ewakuacji. Stosując drzwi przeciwpożarowe MARC-WH nie ma konieczności montowania ościeżnicy, ponieważ skrzydło drzwi wahadłowych montowane jest bezpośrednio do muru lub stropu. Produkt MARC-WH nie wymaga systemu zamykaczy. Automatyczny powrót do pozycji zamkniętej uzyskiwany jest grawitacyjnie, dzięki odpowiednio ustawionym zawiasom.
Skrzydło drzwi zbudowane jest z modyfikowanej i utwardzonej wełny mineralnej typu MARC, które wzmocnione jest od wewnątrz stalowymi prętami. Drzwi wahadłowe MARC-WH polecane są przede wszystkim do tuneli kablowych. Produkt może być wykonany w dowolnym kolorze z palety RAL.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej