Czy okna w tym kolorze spodobają się architektom i inwestorom?

2017-12-01 9:46
okna PVC w czarnym kolorze
Autor: MS więcej niż OKNA Czarne okna w okleinie PVC Jet Black matt CC+

Na rynku pojawił się nowy kolor okien PVC, który może stać się przebojem, szczególnie w aranżacji wnętrz, ale również na elewacjach. I choć są to okna PVC, niemal wiernie naśladują aluminium. Jaki to kolor okien?

Najmodniejsze obecnie kolory okien to grafitowy czy antracytowy, ale powoli dołącza do nich nowy - czarny. Właśnie okna w czarnym kolorze wprowadza do swojej oferty firma MS więcej niż OKNA.

Czarne okna Alu Look

Efekt eleganckiej czerni okien jest zasługą specjalnej okleiny PVC Jet Black matt CC+. Okleina jest matowa i ma strukturę skórki pomarańczy, co daje nie tylko ciekawy efekt wizualny, ale też praktyczny - na takiej powierzchni nie widać śladów palców. Za trwałość okleiny oraz zwiększenie jej odporności odpowiada zastosowana technologia Cool Colors plus. Dzięki grubszej warstwie akrylu zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. Czarna folia Jet Black matt CC+ gwarantuje też mniejsze nagrzewanie się profili.

Czarne detale

Okna w czarnym kolorze najlepiej będą wyglądać, jeśli wybierzemy dwustronną kleinę Jet Black matt CC+ (z obu stron profili) oraz niewidoczne zawiasy, tzw. kryte okucia. Całość dopełni wybór ciepłej ramki międzyszybowej CHROMATECH ultra, również w czarnym kolorze, zachowująca wysokie parametry izolacyjne. Do tego dochodzi czarna klamka Hoppe Secustik TOULON - jej kanciasts forma koresponduje z ostro zakończoną listwą przyszybową i stylem okien ALU LOOK. Na zmatowionej powierzchni klamki, podobnie jak na okleinie Jet Black, nie pozostają ślady i zabrudzenia.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej