Cyfrowy zamek drzwiowy ENTR

2017-03-10 8:39
Cyfrowy zamek do drzwi
Autor: ASSA ABLOY Poland Cyfrowy zamek do drzwi ENTR

Montowany po wewnętrznej stronie drzwi zamek daje użytkownikowi możliwość wyboru kilku cyfrowych opcji otwierania i zamykania drzwi. Zamek do drzwi wejściowych ENTR to najnowszy produkt Assa Abloy.

Zamek do drzwi ENTR łączy nowoczesną technologię kontroli dostępu z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Zamek daje możliwość otwierania drzwi na kilka sposobów:

  • czytnika linii papilarnych,
  • klawiatury kodowej,
  • pilota.

Sterowanie zamkiem drzwiowym może się odbywać także specjalną aplikacją na smartfonie czy tablecie, dzięki której możliwe jest otwarcie czy zamknięcie drzwi z dowolnego miejsca. Umożliwia również programowanie godzin ich otwarcia oraz nadawanie dostępu innym użytkownikom.

Zamek do drzwi jest łatwy w montażu i pasuje do większości model drzwi wejściowych. Zamek zastępuje klasyczny cylinder, a jego montaż nie wymaga specjalnego przygotowania ani wiercenia. Urządzenie wyposażono w zasilanie bateryjne - ma wbudowany pojemny akumulator, który przy codziennym użytkowaniu wymaga ładowania co dwa, trzy miesiące.

Cena cyfrowego zamka do drzwi: od ok. 2300 zł

Zamek drzwiowy ENTR
Autor: ASSA ABLOY Poland Zamek do drzwi ENTR
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej