Balkonowe okno dachowe: balkon w dachu

2011-01-19 15:49
Balkonowe okno dachowe: balkon w dachu
Autor: Fakro

Okno dachowe FGH-V P2 Galeria, to duże okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon. Górne skrzydło okna połaciowego otwierane jest uchylnie do góry, a dolne uchylane do przodu, do pozycji pionowej umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu.

Górne skrzydło uchylane jest płynnie aż do kąta 45°. Boczne barierki ochronne zintegrowane są z dolnym skrzydłem i wysuwają się podczas jego otwierania. Podczas zamykania dolnego skrzydła, barierki balkonu chowają się w oknie i nie są widoczne ponad połacią dachu. Ukryte są pod oblachowaniem balkonowego okna dachowego, przez co nie ulegają zabrudzeniu oraz nie zakłócają estetyki dachu.
Zarówno górne, jak i dolne skrzydło standardowo wyposażone są w bezpieczny pakiet P2 z wewnętrzną szybą laminowaną oraz zewnętrzną szybą hartowaną z powłoką łatwozmywalną.
Okno dachowe jest wyposażone w wielopunktowy system zamykania, bez tradycyjnej kostki ryglującej. Po przekręceniu klamki, skrzydło ryglowane jest w dwóch bokach ościeżnicy.
Duże rozmiary okna balkonowego zapewniają dużo naturalnego światła w pomieszczeniu. Okno balkonowe ma automatyczny nawiewnik V40P zapewniający optymalną ilość świeżego powietrza w pomieszczeniu oraz oszczędność energii cieplnej.
Okna balkonowe dostępne jest w rozmiarze 94/255 cm wraz z uniwersalnym kołnierzem uszczelniającym.
Zakres montażu w konstrukcji dachu bez ścianki kolankowej o nachyleniu 35–55°.

Producentem okna dachowego balkonowego jest firma Fakro.

Balkonowe okno dachowe: balkon w dachu
Autor: Fakro
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej