Automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8

2015-07-29 13:41
okno dachowe RotoComfort
Autor: Roto Okno dachowe RotoComfort i811 od strony zewnętrznej ma oblachowanie w eleganckim kolorze antracyt metallic

Wygodna obsługa, najwyższe standardy izolacji i nowoczesny wygląd, to wyróżniki w pełni automatycznego okna dachowego, uchylno-wysokoosiowego RotoComfort i8.

Konstrukcja okna połaciowego RotoComfort i8

Dzięki konstrukcji uchylno-wysokoosiowej okna dachowego, otwiera się ono na dwa sposoby. Jedna oś obrotu umiejscowiona jest w górnej krawędzi ramy, druga – na wysokości 3/4 skrzydła. Taki system pozwala zarówno na efektywne wietrzenie pomieszczenia oraz wygodny dostęp do okna w pozycji wyprostowanej, jak i na ustawienie skrzydła okna dachowego w bezpiecznej i wygodnej pozycji do mycia.
Stabilność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowników zapewniają 4 punkty automatycznego ryglowania. Montaż okna dachowego usprawniają: fabrycznie zainstalowany termo-blok WD, folia paroizolacyjna, dopasowane kątowniki oraz kabel zasilania z wtyczką.

Sterowanie oknem i funkcje

Otwieranie okna RotoComfort i8 umożliwia szybki i cichy układ napędowy. Jest on zinegrowany z konstrukcją ram okna dachowego, a przez to niewidoczny. Oknem połaciowym steruje się pilotem, przełącznikiem ściennym, także smartfonem lub tabletem, połączonych z domową siecią WLAN i systemem Becker Box cc31. Co więcej, okno wyposażone jest w czujnik deszczu i funkcję sterowania czasowego.

Termoizolacyjność

Okno dachowe wyposażone jest w 3-szybowy pakiet niskoemisyjny Roto blueTec, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,80 W/m²K.

Okno RotoComfort i811 produkowane jest w 11 wymiarach: od 74 x 140 cm do 134 x 160 cm

automatyczne okno dachowe
Autor: Roto Automatyczne okno dachowe RotoComfort i811 można zamówić w jednym z pięciu wewnętrznych wykończeń drewnopodobnej okleiny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej