Automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe RotoComfort i8

2015-07-29 13:41
okno dachowe RotoComfort
Autor: Roto Okno dachowe RotoComfort i811 od strony zewnętrznej ma oblachowanie w eleganckim kolorze antracyt metallic

Wygodna obsługa, najwyższe standardy izolacji i nowoczesny wygląd, to wyróżniki w pełni automatycznego okna dachowego, uchylno-wysokoosiowego RotoComfort i8.

Konstrukcja okna połaciowego RotoComfort i8

Dzięki konstrukcji uchylno-wysokoosiowej okna dachowego, otwiera się ono na dwa sposoby. Jedna oś obrotu umiejscowiona jest w górnej krawędzi ramy, druga – na wysokości 3/4 skrzydła. Taki system pozwala zarówno na efektywne wietrzenie pomieszczenia oraz wygodny dostęp do okna w pozycji wyprostowanej, jak i na ustawienie skrzydła okna dachowego w bezpiecznej i wygodnej pozycji do mycia.
Stabilność konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowników zapewniają 4 punkty automatycznego ryglowania. Montaż okna dachowego usprawniają: fabrycznie zainstalowany termo-blok WD, folia paroizolacyjna, dopasowane kątowniki oraz kabel zasilania z wtyczką.

Sterowanie oknem i funkcje

Otwieranie okna RotoComfort i8 umożliwia szybki i cichy układ napędowy. Jest on zinegrowany z konstrukcją ram okna dachowego, a przez to niewidoczny. Oknem połaciowym steruje się pilotem, przełącznikiem ściennym, także smartfonem lub tabletem, połączonych z domową siecią WLAN i systemem Becker Box cc31. Co więcej, okno wyposażone jest w czujnik deszczu i funkcję sterowania czasowego.

Termoizolacyjność

Okno dachowe wyposażone jest w 3-szybowy pakiet niskoemisyjny Roto blueTec, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,80 W/m²K.

Okno RotoComfort i811 produkowane jest w 11 wymiarach: od 74 x 140 cm do 134 x 160 cm

automatyczne okno dachowe
Autor: Roto Automatyczne okno dachowe RotoComfort i811 można zamówić w jednym z pięciu wewnętrznych wykończeń drewnopodobnej okleiny
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej