Zawory i rozwiązania w nowoczesnych instalacjach - obejrzyj webinar

2023-04-20 11:39
zawory obrotowe esbe
Autor: ESBE Aby zawór mieszający służył przez długie lata, należy zadbać o prawidłowy dobór zaworu i siłownika (sterownika), a także ich prawidłowy montaż i eksploatację

Przy modernizacji instalacji inwestorzy często decydują się na montaż dodatkowej armatury, poprawiającej wydajność i komfort jej użytkowania. W instalacji z większą liczbą źródeł ciepła lub odbiorników sprawdzają się zawory przełączające – łatwe w instalacji i obsłudze rozwiązania. Obejrzyj nagranie webinaru tematem którego są popularne zawory stosowane w nowoczesnych instalacjach.

Podczas webinaru ekspert opowiada o popularnych zaworach i siłownikach stosowanych w instalacjach grzewczych (w tym z pompami ciepła). Omawia schematy ideowe instalacji z pompami ciepła i ogrzewaniem podłogowym. Wskazuje alternatywne i uzupełniające rozwiązania w nowoczesnych instalacjach. Pokazuje korzyści ze stosowania produktów ESBE w nowych lub zmodernizowanych instalacjach.

Zawory i rozwiązania w nowoczesnych instalacjach

Agenda webinaru

  • Szybkość i jakość dla nowoczesnych instalacji
  • Ekologiczne ciepło w praktyce
  • Alternatywne rozwiązania
  • Korzyści z modernizacji lub nowej instalacji
  • Pytania i odpowiedzi
Webinar poprowadził
Krystian Skaja, doradca techniczny w zespole ESBE Polska
Krystian Skaja, doradca techniczny w zespole ESBE Polska

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Energetyka Przemysłowa i Odnawialna na specjalności Energetyka Cieplna i Odnawialna. Doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w dziale R&D w sektorze przemysłowym, gdzie był odpowiedzialny m.in. za modernizację systemów spalania w kotłach przemysłowych. W ESBE Polska odpowiada również za utrzymywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów OEM w zachodniej części Polski. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej