Webinar: Integracja systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych

2020-07-02 10:44 Materiał sponsorowany
Schwank
Autor: Schwank Integracja systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych

Czy wydajne połączenie tych 3 systemów jest możliwe? Specjaliści firmy Schwank przedstawiają i opisują ich synergię na bazie zrealizowanych przez firmę projektów. Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru,

Agenda webinaru

  1. Przedstawienie firmy Schwank - zasięg działania, jakość produktów.
  2. Oferowane produkty i usługi - zastosowanie, możliwości synergii i korzyści.
  3. Przykłady z realizacji - analizy, zastosowane rozwiązania i oszczędności.
  4. Zakończenie

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy doborze poszczególnych rozwiązań: od promienników i nagrzewnic, poprzez klimatyzację w oparciu o gazowe pompy ciepła, po centrale wentylacyjne. Poznaj trendy rynkowe i kierunki rozwoju promienników rurowych. Przekonaj się, jakiego rzędu oszczędności może przynieść Ci synergia systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych.

Ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja - jak zaoszczędzić?

Zapewnienie komfortu pracy oraz odpowiednich warunków na halach produkcyjnych potrafi okazać się nieraz prawdziwym wyzwaniem. Jeśli dodamy do tego chęć zaoszczędzenia, jednocześnie nie chcąc rezygnować z wysokiej klasy urządzeń, wyzwanie staje się jeszcze większe. A jednak wysokiej jakości tanie ogrzewanie hali produkcyjnej gazem jest możliwe! Wystarczy odpowiedni plan, który wygeneruje oszczędności na poziomie użytkowania. Kluczowe jest tu wzięcie pod uwagę wszystkich czynników i zmiennych charakterystycznych dla danego obiektu, a następnie zaprojektowanie zintegrowanych systemów, które resztę zrobią za Ciebie. Odpowiednie połączenie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, dobrane indywidualnie do warunków konkretnego obiektu to właśnie moment, w którym zaczyna się prawdziwa oszczędność.

Webinar poprowadzili:
Daniel Mróz
Daniel Mróz, prokurent, dyrektor handlowy

Od ponad 10 lat w firmie Schwank Jest odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie produktów na rynek Polski. Specjalizuje się w energooszczędnych systemach ogrzewania i klimatyzacji hal. Uczestniczył i zrealizował szereg projektów u klientów kluczowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Uczestnik i prelegent wielu forów i paneli dyskusyjnych w aspekcie energoefektywności urządzeń grzewczych. Z branżą związany od ponad 20 lat

Jest absolwentem wydziału Mechaniczno - Energetycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Paweł Ignaszak
Paweł Ignaszak, kierownik sprzedaży

Zajmuje się opieką klientów w zakresie doradztwa technicznego, doborów urządzeń, sprzedaży i obsługi posprzedażowej oraz koordynacją  na etapie inwestycyjnym. Ekspert w zakresie energooszczędnego ogrzewania hal z wykorzystaniem promienników, nagrzewnic i central wentylacyjnych oraz wprowadzania nowych produktów na rynek.

W firmie Schwank zrealizował wiele modernizacji i dostaw systemów od koncepcji do realizacji w swoim regionie. W branży ogrzewania od kilkunastu lat.

Paweł Stankiewicz, Schwank
Paweł Stankiewicz, Kierownik Sprzedaży Rozwiązania Systemowe i GHP

W firmie Schwank jest odpowiedzialny za rozwój działu klimatyzacji i wentylacji. Absolwent Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Z branżą instalacyjną związany od 13 lat.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej