Webinar: Integracja systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych

2020-07-02 10:44 Materiał sponsorowany
Schwank
Autor: Schwank Integracja systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych

Czy wydajne połączenie tych 3 systemów jest możliwe? Specjaliści firmy Schwank przedstawiają i opisują ich synergię na bazie zrealizowanych przez firmę projektów. Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru,

Agenda webinaru

  1. Przedstawienie firmy Schwank - zasięg działania, jakość produktów.
  2. Oferowane produkty i usługi - zastosowanie, możliwości synergii i korzyści.
  3. Przykłady z realizacji - analizy, zastosowane rozwiązania i oszczędności.
  4. Zakończenie

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy doborze poszczególnych rozwiązań: od promienników i nagrzewnic, poprzez klimatyzację w oparciu o gazowe pompy ciepła, po centrale wentylacyjne. Poznaj trendy rynkowe i kierunki rozwoju promienników rurowych. Przekonaj się, jakiego rzędu oszczędności może przynieść Ci synergia systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji dla hal przemysłowych.

Ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja - jak zaoszczędzić?

Zapewnienie komfortu pracy oraz odpowiednich warunków na halach produkcyjnych potrafi okazać się nieraz prawdziwym wyzwaniem. Jeśli dodamy do tego chęć zaoszczędzenia, jednocześnie nie chcąc rezygnować z wysokiej klasy urządzeń, wyzwanie staje się jeszcze większe. A jednak wysokiej jakości tanie ogrzewanie hali produkcyjnej gazem jest możliwe! Wystarczy odpowiedni plan, który wygeneruje oszczędności na poziomie użytkowania. Kluczowe jest tu wzięcie pod uwagę wszystkich czynników i zmiennych charakterystycznych dla danego obiektu, a następnie zaprojektowanie zintegrowanych systemów, które resztę zrobią za Ciebie. Odpowiednie połączenie ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, dobrane indywidualnie do warunków konkretnego obiektu to właśnie moment, w którym zaczyna się prawdziwa oszczędność.

Webinar poprowadzili:
Daniel Mróz
Daniel Mróz, prokurent, dyrektor handlowy

Od ponad 10 lat w firmie Schwank Jest odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie produktów na rynek Polski. Specjalizuje się w energooszczędnych systemach ogrzewania i klimatyzacji hal. Uczestniczył i zrealizował szereg projektów u klientów kluczowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Uczestnik i prelegent wielu forów i paneli dyskusyjnych w aspekcie energoefektywności urządzeń grzewczych. Z branżą związany od ponad 20 lat

Jest absolwentem wydziału Mechaniczno - Energetycznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Paweł Ignaszak
Paweł Ignaszak, kierownik sprzedaży

Zajmuje się opieką klientów w zakresie doradztwa technicznego, doborów urządzeń, sprzedaży i obsługi posprzedażowej oraz koordynacją  na etapie inwestycyjnym. Ekspert w zakresie energooszczędnego ogrzewania hal z wykorzystaniem promienników, nagrzewnic i central wentylacyjnych oraz wprowadzania nowych produktów na rynek.

W firmie Schwank zrealizował wiele modernizacji i dostaw systemów od koncepcji do realizacji w swoim regionie. W branży ogrzewania od kilkunastu lat.

Paweł Stankiewicz, Schwank
Paweł Stankiewicz, Kierownik Sprzedaży Rozwiązania Systemowe i GHP

W firmie Schwank jest odpowiedzialny za rozwój działu klimatyzacji i wentylacji. Absolwent Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Radomiu i Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Z branżą instalacyjną związany od 13 lat.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej