Systemy kominowe MK Żary z nowymi oznaczeniami

2012-02-15 11:28
Systemy kominowe
Autor: MK Żary Sp. z o.o.

Czy wiesz, jak rozpoznać dany system kominowy, bez wczytywania się w jego parametry? Firma MK Żary produkująca systemy kominowe, wprowadziła nowe oznaczenia swoich produktów, które mają ułatwić dobór odpowiedniego systemu do potrzeb odbiorcy.

Firma MK Żary, produkująca systemy kominowe ze stali wprowadziła nowe oznaczenia produktów. Wszystko po to, by ułatwić odbiorcom szybki dobór systemu, bez szczególnego wczytywania się w jego parametry.

Przeczytaj również: Oszczędzanie energii. Pompa ciepła Danfoss

Systemy kominowe a nowe oznaczenia

Wybór właściwego systemu kominowego nie jest łatwy. Często zdarza się, że osoby szukające systemu kominowego np. dla domu, mają problem z wybraniem odpowiedniego produktu. W związku z tym, producent MK Żary wprowadził piktogramy, które mają ułatwić dobór właściwego systemu dla inwestycji zarówno dystrybutorom, jak i odbiorcom.
Grafika stworzona przez producenta, opisuje najważniejsze parametry danego systemu kominowego, m.in.: rodzaj paliwa, na którym pracują, gatunek stali rdzenia, maksymalną temperaturę pracy, czy grubość izolacji. Wprowadzone oznaczenia są czytelne i łatwe do zapamiętania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej