Sterownik do pomp ciepła Panasonic Aquarea

2014-06-03 13:39
sterownik pompy ciepła
Autor: brak danych

Panasonic wprowadził sterownik do pomp ciepła powietrze-woda z linii Aquarea. Urządzenie pozwala na precyzyjne monitorowanie pracy pompy ciepła i zarządzanie energią, zapewniając tym samym oszczędne ogrzewanie domu. Sterownik jest standardowym wyposażeniem wszystkich modeli powietrznych pomp ciepła na ten rok.

Nowy sterownik do pomp ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea zapewnia łatwy dostęp do danych o zużyciu energii, które wyświetlane są w czasie rzeczywistym, z podziałem na poszczególne funkcje urządzenia, które są aktywne. Dotyczy to trybu grzania oraz chłodzenia, produkcji ciepłej wody użytkowej, jak i całościowej pracy urządzenia, co pozwala kontrolować koszty ogrzewania domu, zachowując komfort cieplny

Nowy sterownik zaprojektowano na bazie kontrolera Heat Pump Manager. Urządzenie wyposażone jest w czytelny wyświetlacz LCD. Na ekranie pojawiają są informacje o trybie pracy pompy ciepła, temperaturze ciepłej wody użytkowej wody, temperaturze zewnętrznej oraz zużyciu energii i czasie pracy powietrznej pompy ciepła.

Pozostałe funkcje sterownika:

  • tryb suszenia wylewki, który programuje stopniowy wzrost temperatury ogrzewania podłogowego,
  • tryb Auto, dzięki któremu tryb chłodzenia przechodzi w tryb grzania w zależności od temperatury zewnętrznej,
  • tryb wakacyjny - wyjątkowo oszczędny tryb pracy załączany w przypadku nieobecności domowników z możliwością zaprogramowania podwyższenia temperatury na czas ich powrotu.
sterownik do powietrznej pompy ciepła
Autor: Panasonic Sterownik do pompy ciepła typu powietrze-woda
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej