Ratea: grzejniki łazienkowe i kuchenne

2007-05-29 12:36
Ratea: grzejniki łazienkowe
Autor: Purmo Rettig Heating

Nowy model grzejnika łazienkowego jest produkowany w fabryce koncernu Rettig Heating w Austrii. Klienci w Polsce mogą je zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL, (może być nawet pozłacany i chromowany). Grzejnik ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - jest malowany metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego.

Grzejniki łazienkowe o podwójnym zastosowaniu - do montażu w łazience i również w kuchni.

Grzejnik Ratea (dawna nazwa Labeo) ma prostą i jednocześnie nietypową konstrukcję. Jego cechą charakterystyczną są dwa pionowe kolektory położone blisko siebie po jednej - prawej lub lewej - stronie grzejnika. Od nich odchodzą poziome zgrupowane po dwie proste rurki. Ten model grzejnika jest produkowany w fabryce koncernu Rettig Heating w Austrii. Klienci w Polsce mogą zamówić ten grzejnik w dowolnym kolorze z palety RAL, (może być nawet pozłacany i chromowany). Grzejnik ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - jest malowany metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego. Elementy grzejnika są łączone specjalnym spawem bez użycia lutu, a końcówki kolektorów są zagniatane. Do nowego modelu możemy podłączyć grzałkę elektryczną.

Zobacz również: Ogrzewanie

 Produkt jest dostępny w 9 rozmiarach. Najmniejszy grzejnik ma szerokość 50 cm i wysokość prawie 80 cm, a największy ma szerokość 75 cm i wysokość 1,7 m. Ciekawą propozycją jest model zbliżony do kwadratu o szerokości 75 cm i wysokości prawie 80 cm. Producent udziela 10-letniej gwarancji na szczelność i 6-letniej gwarancji na wykończenie powierzchni grzejnika. Produkt ma deklarację zgodności z polską normą i atesty higieniczne.

Dane techniczne
Maksymalna temperatura  110oC
Maksymalne ciśnienie robocze  10 bar
Moc najmniejszego grzejnika o wymiarach szerokość - 50 cm; wysokość - 80 cm wynosi 446 W
przy parametrach 75/65/20oC
Moc największego grzejnika o wymiarach szerokość - 75 cm; wysokość - 1,7 m wynosi 1357 W
przy parametrach 75/65/20oC

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej