Panel sterowania dla pomp ciepła Panasonic Aquarea H

2017-01-02 9:49
panel sterowania do pomp ciapła
Autor: Panasonic Panel sterownia dla linii pomp ciepła typu powietrze-woda Aquarea generacji H

Panel sterownia dla serii pomp ciepła powietrze-woda Aquarea generacji H może być odłączony od jednostki i zamontowany w dowolnym pomieszczeniu. Wyposażony w czujnik temperatury eliminuje potrzebę instalacji termostatu. Urządzenie jest nowością Panasonica.

Specjalnie zaprojektowany dla pomp ciepła typu powietrze-woda Aquarea generacji H wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości 3,5-calowy ekran LCD z dużymi, czytelnymi przyciskami. Panel dostarcza informacji o pracy systemu grzewczego w formie zrozumiałych komunikatów. Na wyświetlaczu pojawiają się informacje m.in. o temperaturze w pomieszczeniu, zatem termostat staje się już zbędny. Wyświetla również współczynnik COP, informuje także o zużyciu energii w skali dnia, tygodnia i roku. Automatycznie przełącza tryby ogrzewania i chłodzenia, reguluje wydajność ze względu na temperaturę panującą w pomieszczeniu, daje możliwość konfiguracji trybu wakacyjnego czy też suszenia betonu.

Panel sterowania ma czujnik temperatury, który można odłączyć od urządzenia i zamontować w dowolnym pomieszczeniu, tak aby zdalnie sterować systemem grzewczym. Ponadto jest on zintegrowany z funkcją Aquarea Smart Cloud, która umożliwia kontrolowanie pracy pompy ciepła pomp ciepła typu powietrze-woda z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego. 

Seria powietrznych pomp ciepła generacji H obejmuje jednostki o mocy od 3 kW do 9 kW. Zostały one zaprojektowane z myślą o uproszeniu ich obsługi oraz instalacji. Dzięki kompaktowej obudowie jednostki wewnętrznej i umieszczeniu przyłączy w przedniej części urządzenia, instalacja systemu jest dużo prostsza, szybsza i tańsza. Z kolei użytkownicy mają pełną kontrolę nad pracą pompy ciepła. Nowe urządzenia wyróżnia najwyższa klasa efektywności energetycznej A++.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej