Kotły modułowe z serii Logamax plus

2016-10-20 13:35
stojący kocioł gazowy Buderus
Autor: Buderus Logamax plus GB192iT - kocioł gazowy ze zintegrowanym zasobnikiem wody

Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT to urządzenia grzewcze marki Buderus. Kotły gazowe wyróżnia modułowa konstrukcja, dzięki której urządzenia można w dowolnym czasie rozbudować o dodatkowe elementy instalacyjne. Nowe kotły gazowe przykuwają uwagę również wyglądem - od frontu zastosowano szkło tytanowe w dwóch wersjach kolorystycznych.

Buderus Logamax plus GB192i to wiszący kocioł kondensacyjny, przeznaczony do domów jedno- i wielorodzinnych. Kocioł gazowy oferowany jest w czterech wartościach mocy: 15, 25, 35 i 50 kW.

Buderus Logamax plus GB192iT to kocioł gazowy ze zintegrowanym zasobnikiem wody, przeznaczony równięż do domów jedno- i welorodzinnych. Ten model kotła zapewnia moc do 30 kW. Ten model kotła można w dowolnym momencie rozbudować, tworząc hybrydowy system grzewczy. Dostępne są dwa warianty. Pierwszy to kocioł Logamax plus GB192iT z dodatkowym zbiornikiem buforowym PNR400. Umożliwia ono wykorzystanie energii odnawialnych, np. połączenie z instalacją solarną, wspierającą centralne ogrzewanie. W połączeniu z czterema płaskimi kolektorami słonecznymi Buderus Logasol SKN rozwiązanie hybrydowe osiąga wysoką efektywność energetyczną: dla ciepłej wody jest to klasa A+++, a dla ogrzewania A+ (zgodnie z europejską dyrektywą w sprawie efektywności energetycznej). Drugi wariant kotła to urządzenie gazowe kondensacyjne w wersji solarnej Logamax plus GB192iT 210SH, które umożliwia podłączenie instalacji solarnej do podgrzewania wody użytkowej i zapewnia wysoki komfort w zakresie jej dostaw.

Panel dotykowy do obsługi

Przy jego użyciu można sterować wszystkimi podstawowymi parametrami urządzenia, np. temperaturą w pomieszczeniach i temperaturą c.w.u. oraz śledzić status ustawień i funkcji. Kotły gazowe Buderusa mogą być także sterowane zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej EasyControl - wyposażone są w opcję komunikacji przez internet.

Buderus Logamax plus GB192i
Autor: Buderus Wiszący kocioł kondensacyjny Logamax plus GB192i
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej