Kea: grzejniki łazienkowe

2007-05-29 12:34

Osią grzejnika są dwa pionowe kolektory umieszczone blisko siebie. Z kolei poziome rurki rozmieszczone są niesymetrycznie - rozchodzą się raz na lewą, raz na prawą stronę. Urządzenie ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - jest dwukrotnie malowane: metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego.

Firma Rettig Heating ma w sprzedaży grzejniki łazienkowe Kea (dawna nazwa Afra). Elementy grzejnika są łączone specjalnym spawem bez użycia lutu, a końcówki kolektorów są zagniatane. Do nowego modelu można podłączyć grzałkę elektryczną. Producent grzejników oferuje 10 lat gwarancji na szczelność i 6 lat gwarancji na wykończenie powierzchni. Urządzenie uzyskało deklarację zgodności z polską normą oraz atesty higieniczne.

Zobacz koniecznie: Ogrzewanie

Kea jest produkowana w fabryce koncernu w Austrii. Klienci w Polsce mogą sprowadzić ten model grzejnika na zamówienie. Urządzenie może być dostarczone w dowolnym kolorze z palety RAL (nawet z powierzchnią pozłacaną i chromowaną). Model Kea jest dostępny w 8 rozmiarach. Szerokość grzejnika można wybrać w przedziale od 60 cm do 90 cm, wysokość - w przedziale od 1 m do 1,7 m. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi ok. 3 tygodni.

Dane techniczne
Maksymalna temperatura 110oC
Maksymalne ciśnienie robocze 10 bar
Moc najmniejszego grzejnika o wymiarach:
szerokość - 60 cm; wysokość - 1 m
499 W
przy parametrach
75/65/20oC
Moc największego grzejnika o wymiarach:
szerokość - 90 cm; wysokość - 1,7 m
1194 W
przy parametrach
75/65/20oC
Kea: grzejniki łazienkowe
Autor: PURMO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej