Geometryczna perfekcja grzejnika

2010-01-25 10:41
Geometryczna perfekcja grzejnika
Autor: ANB sp. z o.o. PRZEDSTAWICIEL FIRMY JAGA

Twórcy grzejnika Tetra wykorzystali złotą projektową zasadę oszczędności formy.  Ponadto dodano perfekcyjne wykończenie, interesujące kolory i dużą moc.

Projektanci firmy Jaga za pomocą prostych kwadratowych profili stworzyli grzejnik Tetra o minimalistycznej formie, który mimo skromnego wyglądu jest bardzo dekoracyjny. Jest to zasługą między innymi delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni (błyszczące drobinki są maleńkie i zaaplikowane z umiarem jednak dodają grzejnikowi uroku i artystycznego wyrazu). Nowością jest też przygotowany specjalnie dla tego grzejnika kolor o nazwie pearl brown – głęboki brąz z satynowym połyskiem.

Grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Minimalistyczny styl pozwala wkomponować go w różne przestrzenie domu, stąd sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Użycie w dwóch ostatnich pomieszczeniach jest możliwe dzięki akcesoriom, takim jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

Wydajności uzyskane przez grzejnik to: 984 W dla wymiarów 180/33 cm, 2240 W dla największego modelu 200/67 cm.

Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne i zawieszenia są skrzętnie ukryte. Dla oczu użytkownika widoczny pozostaje jedynie grzejnik, który dopełnia chromowana głowica termostatyczna zamontowana w dolnej części.

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB.

Geometryczna perfekcja grzejnika
Autor: ANB sp. z o.o. PRZEDSTAWICIEL FIRMY JAGA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej