Geometryczna perfekcja grzejnika

2010-01-25 10:41
Geometryczna perfekcja grzejnika
Autor: ANB sp. z o.o. PRZEDSTAWICIEL FIRMY JAGA

Twórcy grzejnika Tetra wykorzystali złotą projektową zasadę oszczędności formy.  Ponadto dodano perfekcyjne wykończenie, interesujące kolory i dużą moc.

Projektanci firmy Jaga za pomocą prostych kwadratowych profili stworzyli grzejnik Tetra o minimalistycznej formie, który mimo skromnego wyglądu jest bardzo dekoracyjny. Jest to zasługą między innymi delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni (błyszczące drobinki są maleńkie i zaaplikowane z umiarem jednak dodają grzejnikowi uroku i artystycznego wyrazu). Nowością jest też przygotowany specjalnie dla tego grzejnika kolor o nazwie pearl brown – głęboki brąz z satynowym połyskiem.

Grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Minimalistyczny styl pozwala wkomponować go w różne przestrzenie domu, stąd sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Użycie w dwóch ostatnich pomieszczeniach jest możliwe dzięki akcesoriom, takim jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

Wydajności uzyskane przez grzejnik to: 984 W dla wymiarów 180/33 cm, 2240 W dla największego modelu 200/67 cm.

Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne i zawieszenia są skrzętnie ukryte. Dla oczu użytkownika widoczny pozostaje jedynie grzejnik, który dopełnia chromowana głowica termostatyczna zamontowana w dolnej części.

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB.

Geometryczna perfekcja grzejnika
Autor: ANB sp. z o.o. PRZEDSTAWICIEL FIRMY JAGA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej