Zapory drogowe, słupki parkingowe, szlabany...Hörmann rozszerza grupę produktów

2018-12-30 7:55
Słupki kontroli dostępu
Autor: Hörmann Słupki kontroli dostępu

W ofercie firmy Hörmann pojawiły się zupełnie nowe produkty z segmentu systemów kontroli dostępu. Są to m.in. słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe.

Hörmann i kontrola dostępu

Automatyczne, półautomatyczne, stałe i przenośne słupki parkingowe, zapory, szlabany i kolczatki drogowe - produkty kontroli dostępu oferuje teraz firma Hörmann dzięki przejęciu większościowego pakietu udziałów włoskiej spółki Pilomat.

Security Line - 2 stopnie kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu tworza 2 grupy produktów o różnym stopniu zaawansowania:

  • Security Line, która obejmuje słupki kontroli dostępu do obiektów prywatnych i użyteczności publicznej, takich jak strefy ruchu pieszego, parkingi i tereny przyzakładowe,
  • High Security Line, które służą do zabezpieczania obieków rządowych, lotnisk, terenów imprez masowych itp. Są to wzmocnione słupki, zapory drogowe, szlabany do zabezpieczania przejazdów szerokości do dziesięciu metrów i kolczatki drogowe, umożliwiające przejazd samochodów w jednym kierunku i blokujące ruch w kierunku przeciwnym.
Automatyczne i półautomatyczne słupki parkingowe
Autor: Hörmann Automatyczne i półautomatyczne słupki parkingowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej