Wytrzymałe kamery przemysłowe Bosch do najtrudniejszych miejsc

2012-02-14 16:46
Wytrzymałe kamery przemysłowe Bosch do trudnych warunków
Autor: Bosch Security Systems

Kamery przemysłowe z serii MIC zarejestrują wysokiej rozdzielczości obrazy nawet w trudnych warunkach. Szybkie i ekstremalnie wytrzymałe kamery najnowszej generacji PTZ Bosch Security Systems sprawdzą się w transporcie, infrastrukturze o znaczeniu strategicznym oraz w centrach miast.

Bosch oferuje nową generację kamer z serii MIC - sa to bardzo wytrzymałe i niezawodne kamery przemysłowe.

  • Wytrzymała konstrukcja umożliwia stosowanie kamer w najbardziej wymagających warunkach.
  • Kamery łatwo zintegrować z istniejącym systemem dozoru wideo Bosch.
  • Modele dualne (dzień/noc) oraz zintegrowane z oświetlaczami podczerwieni gwarantują szeroki zakres zastosowań.

Szybkie i wytrzymałe...

Dział Bosch Security Systems przedstawia najnowszą generację ekstremalnie wytrzymałych i szybkich kamer PTZ (obrót/pochylenie/przybliżenie). Seria kamer MIC rejestruje wysokiej rozdzielczości obrazy w zróżnicowanych warunkach, np. w infrastrukturze o znaczeniu strategicznym, transporcie i centrach miast.

...kamery wandaloodporne

Antykorozyjna konstrukcja, która jest odporna na zewnętrzne uszkodzenia, ma aluminiową obudowę o klasie szczelności IP 68/NEMA 6P z trwałą silikonową wycieraczką oraz dwustronną osłoną przeciwdeszczową.

...rejestrują wysokiej jakości obrazy nawet w najtrudniejszych warunkach

Seria MIC Series 550 dzień/noc oraz modele z promiennikiem podczerwieni gwarantują wysoką jakość przechwytywania obrazu w najbardziej wymagających warunkach dozoru wideo. Model MIC 550 IR wyposażono w dwie trwałe lampy podczerwieni LED zapewniające oświetlenie sceny w zasięgu do 60 metrów, przy całkowitej ciemności. Lampy są zamocowane bezpośrednio do głowicy kamery i dostarczają światło tam, gdzie jest ono potrzebne.

Kamery serii MIC mają rozdzielczość 550 linii TV oraz zoom optyczny 36x lub 28x. Parametry te gwarantują ostrość obrazu nawet przy dużych odległościach. Szeroki zakres dynamiki pozwala kamerom z łatwością adaptować się do zmieniających się warunków oświetleniowych, dzięki czemu rejestrowane sceny zawierają maksimum szczegółów, zarówno w miejscach dobrze oświetlonych, jak i zaciemnionych. Specjalne ustawienie balansu bieli dla lamp sodowych przywraca obiektom naturalne kolory, które ulegają zniekształceniu w świetle lamp ulicznych i lamp w tunelach.

Dozór precyzyjny i elastyczny

Kamery mają standardowy interfejs kontrolera AutoDome firmy Bosch, który zapewnia łatwiejszą integrację w systemach dozorowych korzystających z produktów Bosch. Nowy kontroler gwarantuje także większą precyzję sterowania funkcjami i układem optycznym kamery.
Wszystkie kamery serii MIC mogą być montowane w pozycji pionowej, odwróconej oraz nachylonej pod kątem 45 stopni. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, ani nie powoduje obniżenia stopnia ochrony IP. Upraszcza to planowanie i zwiększa elastyczność instalacji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej