Ubezpieczenie domu z pakietami assistance - kompleksowa ochrona

2011-11-02 1:01
Warta: Ubezpieczenie domu z pakietami assistance - idealne rozwiązanie dla kobiet
Autor: TUiR Warta

W jaki sposób zapewnić spokój i bezpieczeństwo w nowym domu? Przede wszystkim nie zapomnieć o ubezpieczeniu nieruchomości. Dobrym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie domu z pakietami assistance. Z jednej strony ubezpieczamy się od nieprzewidzianych zdarzeń, z drugiej - zyskujemy pomoc fachowców podczas domowej awarii czy choroby. Można też ubezpieczyć przedmioty noszone w damskiej torebce!

WARTA DOM KOMFORT to odpowiedź na potrzeby klientów. Teraz można ubezpieczyć dom z całym jego wyposażeniem na zasadzie all risks. Polega to na tym, że WARTA przejmuje odpowiedzialność za wszystkie zdarzenia, powodujące szkodę (poza przypadkami wyrażenie określonymi w katalogu wyłączeń), a My... możemy spać spokojnie.

Ubezpieczenie domu z pakietem home assistance

Bezpłatny pakiet home assistance wydaje się idealnym rozwiązaniem dla kobiet. W ramach ubezpieczenia domu WARTA zapewnia dojazd fachowców i naprawę niemal wszystkiego, co może się w domu zepsuć: sprzętu AGD, RTV, komputera, zamek w drzwiach, dach, grzejniki. Złota rączka naprawi cieknący kran i rury, wymieni pękniętą szybę, zajmie się problemami z przewodami elektrycznymi. Nie płaci się ani za dojazd fachowca, ani za koszt robocizny, ani nawet za niektóre części.

Ubezpieczenie domu z pakietem medical assistance

Polisa ubezpieczeniowa WARTA DOM KOMFORT zawiera również pakiet medical assistance. Dzięki temu mamy zagwarantowaną wizytę lekarza w razie nagłego zachorowania lub wypadku każdego z domowników. Medical assistance zapewnia też infolinię medyczną, a także opiekę wakacyjną nad osobami starszymi podczas urlopu ubezpieczonego.

Warta dla kobiet – bezpieczny dom i torebka

Z Wartą nie tylko Twój dom jest bezpieczny, ale także... Twoja ulubiona torebka! W ramach WARTA DOM KOMFORT oferowany jest specjalny pakiet, obejmujący ochroną ubezpieczeniową przedmioty noszone zwyczajowo w torebce, teczce, plecaku itp., które można stracić podczas kradzieży.

Ubezpieczenie domu WARTA DOM KOMFORT z Pakietem TOREBKA zostało uznane Odkryciem Roku 2011 w programie Laur Klienta 2011 – ogólnopolskim projekcie konsumenckim, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swojej grupie.

Dowiedz się więcej i umów się z agentem Warty na www.wartadomkomfort.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej