Ubezpieczenie domu z pakietami assistance - kompleksowa ochrona

2011-11-02 1:01
Warta: Ubezpieczenie domu z pakietami assistance - idealne rozwiązanie dla kobiet
Autor: TUiR Warta

W jaki sposób zapewnić spokój i bezpieczeństwo w nowym domu? Przede wszystkim nie zapomnieć o ubezpieczeniu nieruchomości. Dobrym rozwiązaniem będzie ubezpieczenie domu z pakietami assistance. Z jednej strony ubezpieczamy się od nieprzewidzianych zdarzeń, z drugiej - zyskujemy pomoc fachowców podczas domowej awarii czy choroby. Można też ubezpieczyć przedmioty noszone w damskiej torebce!

WARTA DOM KOMFORT to odpowiedź na potrzeby klientów. Teraz można ubezpieczyć dom z całym jego wyposażeniem na zasadzie all risks. Polega to na tym, że WARTA przejmuje odpowiedzialność za wszystkie zdarzenia, powodujące szkodę (poza przypadkami wyrażenie określonymi w katalogu wyłączeń), a My... możemy spać spokojnie.

Ubezpieczenie domu z pakietem home assistance

Bezpłatny pakiet home assistance wydaje się idealnym rozwiązaniem dla kobiet. W ramach ubezpieczenia domu WARTA zapewnia dojazd fachowców i naprawę niemal wszystkiego, co może się w domu zepsuć: sprzętu AGD, RTV, komputera, zamek w drzwiach, dach, grzejniki. Złota rączka naprawi cieknący kran i rury, wymieni pękniętą szybę, zajmie się problemami z przewodami elektrycznymi. Nie płaci się ani za dojazd fachowca, ani za koszt robocizny, ani nawet za niektóre części.

Ubezpieczenie domu z pakietem medical assistance

Polisa ubezpieczeniowa WARTA DOM KOMFORT zawiera również pakiet medical assistance. Dzięki temu mamy zagwarantowaną wizytę lekarza w razie nagłego zachorowania lub wypadku każdego z domowników. Medical assistance zapewnia też infolinię medyczną, a także opiekę wakacyjną nad osobami starszymi podczas urlopu ubezpieczonego.

Warta dla kobiet – bezpieczny dom i torebka

Z Wartą nie tylko Twój dom jest bezpieczny, ale także... Twoja ulubiona torebka! W ramach WARTA DOM KOMFORT oferowany jest specjalny pakiet, obejmujący ochroną ubezpieczeniową przedmioty noszone zwyczajowo w torebce, teczce, plecaku itp., które można stracić podczas kradzieży.

Ubezpieczenie domu WARTA DOM KOMFORT z Pakietem TOREBKA zostało uznane Odkryciem Roku 2011 w programie Laur Klienta 2011 – ogólnopolskim projekcie konsumenckim, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swojej grupie.

Dowiedz się więcej i umów się z agentem Warty na www.wartadomkomfort.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej