Oznakowanie dróg ewakuacyjnych CrystalWay

2016-10-05 12:09
oswietlenie drogi ewakuacji
Autor: Eaton

Firma Eaton wprowadziła ofertę oznakowania świetlnego dróg ewakuacyjnych, przeznaczoną przede wszystkim do budynków komercyjnych. Oświetlenie CrystalWay spełnia wszystkie wymagania oświetlenia awaryjnego.

Oświetlenie dróg ewakuacyjnych CrystalWay wyposażono w technologię LED. Oprawy oświetleniowe są praktycznie bezobsługowe - ich czas pracy obliczono na 100 000 godzin. Aby zapewnić optymalną wydajność zarówno w oświetlonych, jak i ciemnych pomieszczeniach, poszczególne modele zostały wyposażone w konfigurowalne poziomy natężenia oświetlenia w zakresie od 50 do 500 cd/m².
Oświetlenie CrystalWay jest rozwiązaniem w pełni elastycznym, umożliwiającym wybór dwóch wysokości piktogramów: 100 mm oraz 150 mm, z których oba wyposażone są w jednolite i jasne źródła LED. Urządzenia zapewniają oznakowanie jedno- i obustronne oraz akcesoria dające możliwość podwieszenia do sufitu lub montażu na ścianie.

Poszczególne punkty oświetlenia dróg ewakuacyjnych mogą być zasilane niezależnie lub z centralnego systemu zasilania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej