Manipulator z ekranem dotykowym Satel

2014-06-09 8:00
manipulator
Autor: brak danych

Manipulator INT-TSG to nowość Satel. Manipulator jest rozwiązaniem dla użytkowników systemów alarmowych INTEGRA. Jednak ten nowocześnie wyglądający, płaski manipulator z ekranem dotykowym służy nie tylko do wygodnego sterowania systemem alarmowym, ale także automatyką domową.

Manipulator INT-TSG wyposażono w kolorowy ekran o przekątnej 4.3". Panel dotykowy manipulatora, obejmujący całą płytę czołową urządzenia, umożliwia łatwą i czytelną obsługę systemu alarmowego. Oprócz podstawowych poleceń, służących do włączania i wyłączania czuwania systemu alarmowego, a także uruchomienia takich alarmów, jak "napad", "pożar", "pomoc", urządzenie pozwala jednym poleceniem włączyć nawet złożone sekwencje poleceń dzięki funkcjom MAKRO. W ten sposób manipulatorem można sterować również automatyką domową. Np. za pomocą polecenia "seans filmowy" możemy opuścić rolety w domu, wysunąć ekran do projektora LCD, czy też przyciemnić oświetlenie.
Manipulator INT-TSG Satel daje też czytelne informacje o aktualnym stanie systemu alarmowego i automatyki domowej. W trybie statusu ekranu możliwy jest również pokaz zdjęć.

manipulator do systemu alarmowego
Autor: Satel Manipulator INT-TSG
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej