Kamery HD w nowej technologii. Premiera technologii Bosch na targach w Essen

2012-09-21 18:27
Bosch-systemy-zabezpieczen
Autor: Bosch Security Systems

Swoją nową technologię dynamicznego transkodowania Bosch Security Systems zaprezentuje na dwudziestych międzynarodowych targach "Security Essen". Transkodowanie polega na zamianie pliku wideo na inny format lub modyfikacji prędkości transmisji danych.

Technologia dynamicznego transkodowania (Dynamic Transcoding Technology) firmy Bosch sprawia, że jakość obrazu z kamery HD nie zmienia się. Transkodowanie polega na zamianie pliku wideo na inny format lub modyfikacji prędkości transmisji danych bez obniżania jakości oryginalnego obrazu HD. Zaletą Dynamic Transcoding Technology jest wyrazistość obrazu z kamery HD nawet w zatrzymanym na chwilę podglądzie. Dzięki temu na zatrzymanym obrazie nie zostaną przeoczone ważne szczegóły oraz łatwiejsza będzie identyfikacja osób i sytuacji.

Dynamiczne transkodowanie gwarantuje wysoką rozdzielczość nawet przy połączeniach o małej szerokości pasma. Dzięki temu na przykład właściciel małego sklepu, może monitorować obiekt na tablecie siedząc w domu. Obecnie wideodozór to nie tylko najwyższa jakość obrazu, ale także możliwość zdalnego przeglądania nagrań w dowolnym miejscu i czasie.

Firma Bosch Security Systems wprowadziła Content Based Imaging Technology (CBIT), aby można było korzystać z kamer HD w trudnych warunkach oświetleniowych. Technologia CBIT wykorzystuje moduł inteligentnej analizy obrazu (IVA), podnosząc w ten sposób jego jakość. Technologia ta jest dostępna w nowych platformach obrazowania Bosch 720p oraz 1080p High Dynamic Range (HDR).

Pierwszy raz technologia dynamicznego transkodowania zostanie zaprezentowana na targach „Security Essen 2012” odbywających się od 25 do 28 września. Goście odwiedzający stoisko Bosch Security Systems w tych dniach dostaną vouchery (ważne do 26 października 2012 r.) uprawniające do otrzymania iPada. W tym celu wystarczy zamówić jedną z najnowszych kamer HD firmy Bosch z Content Based Imaging Technology i Dynamic Transcoding Technology.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej