Kamera Yi Home z centrum dowodzenia w smarfonie

2016-07-08 14:27
Kamerka Yi Home
Autor: JBTS Kamerka Yi Home może pełnić funkcję m.in. elektronicznej niani

KameraYi Home łączy w sobie funkcje monitoringu i komunikacji. Kamera jest łatwa w obsłudze - za pomocą intuicyjnej aplikacji w smartfonie umożliwia monitorowanie mieszkania, posesji czy biura.

Kamera do monitoringu Yi Home marki Xiaoyi zapewnia wysokiej jakości połączenie audiowizulane, dzięki któremu można na żywo skontrolować to, co dzieje się w mieszkaniu, domu, sklepie, garażu, na posesji czy w biurze. Urządzenie może pełnić również funkcję elektronicznej niani, czy umożliwić udział w telekonferencji. Kamera Yi Home daje także możliwość dwustronnej komunikacji audio w czasie rzeczywistym.

Zasada działania kamery

Do obsługi potrzebna jest sieć Wi-Fi, smartfon oraz specjalna aplikacja kompatybilna z systemami iOS i Android, dostępna w App Store, Google Play i na oficjalnej stronie marki. Po zainstalowaniu aplikacji program sam prowadzi użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji kamery, umożliwia kontrolę nad kilkoma urządzeniami jednocześnie, zarządzanie dziennikami zdarzeń czy chronologicznymi zapisami monitoringu.

Wyposażenie i funkcje kamery Yi Home:

  • szerokokątny obiektyw 111°,
  • czterokrotny zoom,
  • obiektyw wysokiej rozdzielczości (720p HD),
  • tryb czuwania przez 24 godziny dzięki zastosowaniu czujnika podczerwieni 940 mm, który pozwala na podgląd pomieszczenia o każdej porze dnia i nocy,
  • możliwość wyboru szczególnie interesującego obszaru z przekazywanego przez kamerę obrazu,
  • powiadomienia na telefon z informacją o wykrytym ruchu i podglądem na żywo.

Oficjalnym dystrybutorem kamer Yi Home marki Xiaoyi w Polsce jest firma JBTS.

kamera do monitoringu mieszkania, biura
Autor: JBTS Kamera do monitoringu Yi Home marki Xiaoyi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej