Domowy alarm bezprzewodowy

2009-08-27 8:00
Domowy alarm bezprzewodowy
Autor: Nice Polska Sp. z o.o.

Kompletny system alarmowy, przeznaczony do posesji prywatnych.

Nice Home Security System, jest to zaawansowany technicznie, spójny i kompatybilny z automatyką domową system domowych alarmów bezprzewodowych. Obejmuje on centrale sterujące, syreny alarmowe zewnętrzne i wewnętrzne, różnorodne czujki, przenośną klawiaturę sterującą oraz nadajniki radiowe. Centrale mają własne zasilanie, ale dostępna jest również wersja z zasilaniem sieciowym. Syreny alarmowe są też zasilane z własnych baterii o dużej pojemności. Oferta czujników obejmuje pracujące w podczerwieni czujki ruchu (w tym czujka kurtynowa), czujki zbicia szyby, otwarcia drzwi lub okna, czujkę zalania wodą i detektor dymu. Każde z w/w urządzeń ma wbudowane czujniki antysabotażowe rozpoznające próby otwarcia obudowy lub zdjęcia ze ściany. Klawiatura i nadajniki radiowe umożliwiają zarządzanie systemem (uzbrajanie i rozbrajanie poszczególnych stref nadzoru) oraz obsługę automatyki domowej a więc automatycznych bram wjazdowych i garażowych, silników roletowych, automatyki ogrodowej (oświetlenie i nawadnianie) i innych urządzeń elektrycznych sterowanych przez centralki.

Domowy alarm bezprzewodowy
Autor: Nice Polska Sp. z o.o.

Wszystkie elementy systemu komunikują się ze sobą drogą radiową. Dla zapewnienia wymaganego standardami bezpieczeństwa i niezawodności komunikacji odbywa się ona jednocześnie na dwóch częstotliwościach. Każdy element systemu ma własne zasilanie bateryjne, dające pełną autonomię i czas działania na około 2-3 lata. W komunikacji bezprzewodowej systemu, jego konfiguracja i instalacja, odbywa się bez konieczności kłopotliwej ingerencji w strukturę budynku, oraz umożliwia modyfikację, przebudowę czy rozszerzenie systemu o nowe elementy.

System dostępny będzie na rynku jesienią 2009r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej