Arlo - kamera do monitoringu domowego z obrazem full HD i noktowizorem

2015-02-19 9:15
kamera bezprzewodowa
Autor: NETGEAR Kamera Arlo do monitoringu domowego

Arlo to łatwa w montażu kamera bezprzewodowa, przeznaczona do monitoringu domowego. Kamera umożliwia monitorowanie domu praktycznie z każdego miejsca, wewnątrz i na zewnątrz budynku, zarówno w dzień, jak i w nocy, dając obraz jakość full HD. Kamerę na polski rynek wprowadza NETGEAR.

Bezprzewodowa kamera do monitoringu domowego Arlo zasilana bateriami ma niewielkie rozmiary i wodoodporną konstrukcję, dzięki czemu można ja w łatwy sposób zamontować praktycznie wszędzie zarówno w wybranym pomieszczeniu w domu, jak i na zewnątrz, na ogrodzeniu czy drzewie.
Kamera do monitorungu domowego wyposażona jest w funkcję powiadomień w czasie rzeczywistym, a każde powiadomienie z monitoringu mozemy otrzymywać mailem lub poprzez aplikację na tablet lub smartfon, wraz z dostępem do danych zapisanych w chmurze.
Aplikacja Arlo (bezpłatna) umozliwia oglądanie nagrań oraz transmisji z kamery na żywo, dostęp do rejestracji zdarzeń ruchu, personalizację czynności alarmowych oraz uzbrojenie i rozbrojenie czujników ruchu. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia, kamera natychmiast o tym powiadamia. Dodatkowo, mamy dostęp do transmisji na żywo z czterech kamer jednocześnie, które możemy oglądać na komputerze stacjonarnym, laptopie lub urządzeniu mobilnym. Oznacza to, że możemy monitorować nasz dom z kilku perspektyw w tym samym momencie, niezależnie od tego gdzie znajdujemy się w danej chwili.
Bezprzewodowa kamera Arlo daje obraz full HD ze 130 stopniowym polem widzenia. wyposazona jest w noktowizor, umożliwiając monitoring domu także nocą. Kamera ma niski pobór mocy - baterie bez ładowania działają do 6 miesięcy.

Oferowane zestawy do monitoringu domowego: VMS3130 z jedną kamerą w cenie 999 zł oraz VMS3230 z dwiema kamerami - 1599 zł. Z trzema kamerami - 1999 zł. Dodatkowa kamera (VMC3030) kosztuje ok. 649 zł.

monitoring domu
Autor: NETGEAR Zestaw do monitoringu domu z dwiema kamerami
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej