Arlo - kamera do monitoringu domowego z obrazem full HD i noktowizorem

2015-02-19 9:15
kamera bezprzewodowa
Autor: NETGEAR Kamera Arlo do monitoringu domowego

Arlo to łatwa w montażu kamera bezprzewodowa, przeznaczona do monitoringu domowego. Kamera umożliwia monitorowanie domu praktycznie z każdego miejsca, wewnątrz i na zewnątrz budynku, zarówno w dzień, jak i w nocy, dając obraz jakość full HD. Kamerę na polski rynek wprowadza NETGEAR.

Bezprzewodowa kamera do monitoringu domowego Arlo zasilana bateriami ma niewielkie rozmiary i wodoodporną konstrukcję, dzięki czemu można ja w łatwy sposób zamontować praktycznie wszędzie zarówno w wybranym pomieszczeniu w domu, jak i na zewnątrz, na ogrodzeniu czy drzewie.
Kamera do monitorungu domowego wyposażona jest w funkcję powiadomień w czasie rzeczywistym, a każde powiadomienie z monitoringu mozemy otrzymywać mailem lub poprzez aplikację na tablet lub smartfon, wraz z dostępem do danych zapisanych w chmurze.
Aplikacja Arlo (bezpłatna) umozliwia oglądanie nagrań oraz transmisji z kamery na żywo, dostęp do rejestracji zdarzeń ruchu, personalizację czynności alarmowych oraz uzbrojenie i rozbrojenie czujników ruchu. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zdarzenia, kamera natychmiast o tym powiadamia. Dodatkowo, mamy dostęp do transmisji na żywo z czterech kamer jednocześnie, które możemy oglądać na komputerze stacjonarnym, laptopie lub urządzeniu mobilnym. Oznacza to, że możemy monitorować nasz dom z kilku perspektyw w tym samym momencie, niezależnie od tego gdzie znajdujemy się w danej chwili.
Bezprzewodowa kamera Arlo daje obraz full HD ze 130 stopniowym polem widzenia. wyposazona jest w noktowizor, umożliwiając monitoring domu także nocą. Kamera ma niski pobór mocy - baterie bez ładowania działają do 6 miesięcy.

Oferowane zestawy do monitoringu domowego: VMS3130 z jedną kamerą w cenie 999 zł oraz VMS3230 z dwiema kamerami - 1599 zł. Z trzema kamerami - 1999 zł. Dodatkowa kamera (VMC3030) kosztuje ok. 649 zł.

monitoring domu
Autor: NETGEAR Zestaw do monitoringu domu z dwiema kamerami
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej